1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Odzyskanie GT

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez radzion18, Marzec 27, 2010.

1. radzion18

radzion18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    Witam
    Moja poprzednia konsola została oflagowana więc postanowiłem kupić nową i grać tylko na oryginałach. Moje pytanie brzmi, czy jak odzyskam gamer tag na nowej konsoli to moge dostac bana ?
    I jeszcze pytanie z innej beczki, proszę napisać mi jak ustawić sobie twarz w Fifa 10 żeby podczas grania w grę rankingową, wyswietlał się obrazek przy moich zawodnikach.
    Dziękuję za odp

2. Lotnik421 Xbox One

3. trayman

trayman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    Co do pierwszego pytania to się nie wypowiem, bo nie wiem. Ale z tą twarzą - idziesz na stronę easportsfootball, tworzysz Gamer Face (wszystko masz wytłumaczone krok po kroku). Następnie wchodzisz w menu Fify - Virtual Pro -> Pobierz Gamer Face

4. Polaczek

Polaczek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ban jest na konsole nie na konto więc spokojnie możesz przenieść konto i bana nie dostaniesz. Możesz także przerobić nową konsole na iXtreme LT i także bana nie dostaniesz tylko nie wiadomo jak długo ten stan potrwa.

5. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Nie dostaniesz bana za odzyskanie profilu, ta funkcja jest tez dla tych co wzgledem MS sie "nawrocili" :p. Ja tak sobie przemieniam karte pamieci miedzy jedna konsola a druga. :)

6. radzion18

radzion18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    Nie dziękuję nie będę przerabiał, po to kupiłem nową żeby skąńczyc z piraceniem

7. bonzo

bonzo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    legnica
    lepiej zeby nie przerabial, bo chodza sluchy ze na dniach ma sie pojawic jakas nowa fala banow.

Wczytywanie...

Poleć forum