1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Odzyskanie profilu, brak achievementów offline

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez TomalasPL, Styczeń 7, 2010.

1. TomalasPL

TomalasPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wwa
    Elo
    Ostatnio byłem u kolegi i u niego odzyskałem gamertag na jego konsoli podczas gdy na swojej miałem dosyć sporo nabtych aczików offline, oczywiście konsola moja napisała mi że profil został odzyskany na innej konsoli no to super to wziąłem odzyskałem swój profil a tu sie okazuje że straciłem wszystkie acziki offline. Zapewne kolega też na swojej mi ich nie odzyska bo wtedy z kolei u niego będzie pisało że gamertag odzyskano na innej konsoli. Powiedzcie mi co mam zrobić żeby te achievementy były w moim profilu? Tak sie napracowałem a tu kupa i nie mam ich :((

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    a skad achiewemanety zdobyte offline mialy sie znalezc w internecie? za pomoca tajemniczej kosmicznej sily? jak nabiles achievementy offline i sie nie podlaczyles do neta zeby je na live przeslac to ich po prostu nie bedzie. musisz je nabijac jeszcze raz.

4. Bansuj

Bansuj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    Achievementy zdobyte offline przechodzą na konto wtedy kiedy podłączysz się do Live online. Przykładowo jeśli zdobyłeś kilka achievementów offline, to zaloguj się online aby inni widzieli że je zdobyłeś.

5. TomalasPL

TomalasPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wwa
    Tak zrobiłem miałem konto offline kliknąłem w nim "dołącz do live" i mi wyświetliło że tag jest na innej konsoli odzyskany to wziołem odzyskałem na SWOJEJ ale achievementów już niebyło

Wczytywanie...

Poleć forum