1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Odzyskanie tagu gracza

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez pepe9933, Sierpień 1, 2011.

1. pepe9933

pepe9933 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam chcę sprzedać moją starą przerobioną konsolę i kupić nową nie przerobioną i mam pytanie. Czy da się jakoś odzyskać profil z starej konsoli na której mam wszystkie savy i achievementy ? stara konsola nie była podłączana do xbox live a nową chcę podłączyć.

2. Lotnik421 Xbox One

3. FoTi

FoTi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Nowa Ruda
    Jeśli profil jest offline to raczej nie. Jednak jeśli logowałeś się nim na xbox.com to jest taka możliwość. Ale na profilu są achievementy. Zapisy gry znajdują się na dysku.

4. veins

veins Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Skopiuj profil na pendrive, potem go wrzucisz do nowej konsoli.

Wczytywanie...

Poleć forum