1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Odzyskiwanie profilu XBOX

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Dzem, Grudzień 26, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Dzem

Dzem Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    WITAM!

Mam pewien problem, otóż do konsoli miałem podłączone dwa pendrivy. Na jednym kończyło się już wolne miejsce, a drugi był całkowicie pusty. Postanowiłem więc przenieść wszystko z jednego pendriva na drugi pendrive i nastąpił nieoczekiwany przeze mnie błąd. Przy przenoszeniu rzeczy profile się usunęły. Okazało się, że coś było nie tak z pendrivem. Niestety na dzień dzisiejszy profilu nie mam, ponieważ nie pamiętam e-maila, ale znam gamertaga i hasło. Czy mogę ten profil jakoś odzyskać? Dodam, że pisałem do pomocy microsoftu. Przez godzinę z nimi pisałem i zakończyliśmy na tym, że w przeciągu dwóch dni "advocacy team" mi z tym pomoże. Nie wiem czy śmiać się, czy płakać, bo przekopałem chyba wszystkie fora, czytałem na stronie xbox.com w dziale "Pomoc" i nic. Czekam już 4 dni i zero odzewu ze strony Microsofta. Mogę coś z tym zrobić?

Ps. Bardzo potrzebuję tamtego konta, jeżeli ktoś jest zainteresowany, to podaję swój gamertag: GentleDolphin72

Z góry dziękuję za pomoc. Proszę o szybką odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jeżeli znałbyś e-mail i hasło to wtedy mógłbyś sobie pobrać profil. Jeżeli nie znasz tych danych to musisz kombinować z M$.

4. Dzem

Dzem Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Na prawdę nie ma innego wyjścia? A może jakimś programem, który odzyskuje pliki spróbować coś pokombinować? A może istnieje program, który sprawdza maila gamertaga?

5. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Innego sposobu nie widzę, musisz załatwić tą sprawę z M$. Jeżeli oni nie odpiszą to najprawdopodobniej po profilu.
    PS. Na przyszłość należy pamiętać, żeby zapisywać sobie dane do kont, bo teraz jak trzeba odzyskać coś to jest wielki płacz.

6. Dzem

Dzem Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No trudno.
    Dzięki za pomoc. Swoją drogą danych profilu nie zapisywałem, bo nie wiedziałem, że jest tyle problemów z M$. Temat można zamknąć.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum