1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Odzyskiwanie tagu gracza

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kibbek, Wrzesień 24, 2011.

1. kibbek

kibbek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Nysa,,,Prudnik
    Mam problem.
    Wczoraj dałem koledze konto na Xbox live. odzyskał je wczoraj normalnie. Dzisiaj chcę na swoją konsole odzyskać konto i
    wyskakuje mi błąd że "Logowanie do usługi Xbox Live jest niedostępne. Spróbuj ponownie później. Skontaktowałem się z nim
    i poprosiłem aby usunął ze swojego Xbox'a mój tag gracza, zrobił to ale to nie pomogło. On też próbował odzyskać ale nic, ten sam błąd mu
    wyskakiwał. To jest wina Xbox live i później będzie da rady odzyskać czy coś ja źle robię :confused:
    Proszę o pomoc.

Na pewno nie mam problemu z połączeniem z xbox live, mam region dobrze ustawiony i nic z takich małych pierdół..

2. Lotnik421 Xbox One

3. kubax360

kubax360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgierz
    połącz sie jakimś innym profilem pod xbl, wyloguj sie niech u kolegi ten profil bedzie usuniety, zaloguj sie danymi na stronie www, bo moze sie zmieniło hasło albo coś takiego jak na stronie www działa to w konsoli odzyskaj tag gracza.

4. kibbek

kibbek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Nysa,,,Prudnik
    Odkryłem już problem. Wszystko było ok z mojej strony, a winna leży po stronie live. Zamiast coraz lepiej było na Xbox live to coraz gorzej, tyle aktualizacji robią, a takiego
    głupiego błędu nie potrafią usunąć. Za niedługo będą ściągać kasę za logowanie się na Xbox'ie, a z debilnymi usterkami sobie poradzić nie umieją, nawet z grupą xbox live którą ciągle rozłącza.
    Temat do zamknięcia.

Wczytywanie...

Poleć forum