1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Oferta konsoli na allegro czy warto?

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez bololabich, Lipiec 7, 2016.

1. bololabich

bololabich Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Czy warto kupić tą konsolke?
    http://allegro.pl/konsola-xbox-classic-i6296129969.html
    Co może być zepsute? Bo jesli tylko wentylator i ewentualnie pasta do wymiany to mam taki wentylator od xboxa gdzieś schowany i jest gites..... czy jest to raczej coś wiecej?

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1237
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jak masz okablowanie to mozna zaryzykować tylko ja bym się licytował na pięć dych.

bololabich lubi to.
  4. bololabich

bololabich Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jakie okablowanie? Szczerze to nigdy nie miałem Xboxa 1 ale tak jakoś mam wentylator przypadkiem akurat ;) To mnie trochę boki, że wystawiaja wygórowane ceny choć wiedzą, że nikt nie kupi skoro nawet jak po 40zł potrafiły stać po pół roku, a na olx nie chcę wysyłać nikt :(

Nie ma co tam chyba pukać chyba tylko HDD - nie problem HDD ATA to sie już dawno na śmietnik wywala, DVD, zasilacz - ale to by aż tak pukał słyszalnie? nw.. no i właśnie wentylator

Faceplam... sorry myślałem, że chodzi o okablowanie serwisowe :p... Component już w drodze z czajny bo miałem kupić innego juz zaklepanego od 2 tygodni ale kolo przed wysyłką sprawdził i nie działał :( pady tez mam ;)

Ostatnia edycja: Lipiec 7, 2016
  5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Mam sprawnego z tsop flash bez napędu. Nie oddam go taniej niz 100zl

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...