1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Offtop

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ACTA, Luty 22, 2012.

1. ACTA

ACTA Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Cześć. Nie spodziewałem się że to forum to maszynka zarabiania pieniędzy na baranach. Przejrzystość, wartość merytoryczna oraz restrykcje i dzielenie ludzi na jakiś świeżaków to jakiś żart. jestem od lat na wielu forach ale takiego gówna i debilnych adminów jeszcze nie widziałem. Proszę skasować moje konto. Ludzie uciekajcie z tego NIC NIE WARTEGO merytorycznie "forum".

2. Lotnik421 Xbox One

3. ACTA

ACTA Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dziekuję za reklamy. Ila mam zapłacić jak niektórzy biedni ludzie ? Żałosne forum, Masakra !

-=SETH=- // Warn

Wczytywanie...

Poleć forum