1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Offtopic Program TV do drukowania.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kobe720, Sierpień 8, 2011.

1. kobe720

kobe720 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam

Szukam serwisu/programu za pomocą którego mógłbym stworzyć swój spis programów telewizyjnych wybranych stacji gotowy do wydrukowania. Niestety Google mi nie pomaga :/ Może ktoś będzie zorientowany w tym temacie proszę o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. pelikan15

pelikan15 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nysa
    Co to ma wspólnego z XBOXEM ?!!!

4. kobe720

kobe720 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nic (a musi mieć?), nie mogę tego tematu napisać w odpowiednim dziale więc napisałem go tutaj. Jak nie masz nic do powiedzenia związanego z tematem zignoruj go.

5. sylo

sylo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Program: Microsoft office Word i jedziesz tabelkami! .

6. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    M$ Office Excel i dajesz , jest to program ogólnie do takich rzeczy masz już jedną wielką tabelkę i sobie ją dostosowujesz ( Excel jest w pakiecie Microsoft office najlepszy jest 2003 ale polecam też 2007 )

7. kobe720

kobe720 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miałem na myśli serwis/program który już w sobie posiada listę programów dla danej stacji a ja bym tylko wybrał interesujące mnie stacje i wydrukował gotowy spis :]

Wczytywanie...

Poleć forum