1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Oficjalna kierownica MS czy jednak Pad?

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez 1speed1, Marzec 8, 2014.

1. 1speed1

1speed1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam wszystkich forumowiczów :)

Jako że jestem fanem gier wyścigowych, zacząłem zastanawiać się nad zakupem kierownicy do Xbox'a 360.

Niestety wybór, a tym bardziej w niższych cenach jest mocno ograniczony i chyba jedynym sensownym rozwiązaniem pozostaje Microsoft Wireless Racing Wheel, której od dawna już nie produkują.

Cena waha się mniej więcej w okolicach 300 zł ale mam mętlik w głowie i nie wiem czy warto.

Czy ktoś kto grał (najlepiej właśnie na niej), mógłby mi podpowiedzieć czy opłaca się zainwestować w kierownice i czy wrażenia z jazdy są o wiele lepsze niż na padzie, czy jednak pozostać przy padzie i zaoszczędzić 300 PLN?

Z góry mówię, że Forza Motorsport 4 i Horizon to gry, na których miałaby być używana.

Pozdrawiam :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    W gry wyścigowe zdecydowanie lepiej gra się na kierownicy. Tylko pytanie czy wygodniejsza jest bezprzewodowa od MS czy lepiej kupić inną. Tego Ci nie powiem bo nigdy nie grałem na Microsoft Wireless Racing Wheel

4. 1speed1

1speed1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Niestety wybór kierownic jest zdecydowanie za mały na 360.
    Do tego kierownica opisywana w temacie jest dość "stara" i nie ma na nią gwarancji.
    Sam nie wiem czy ją kupić. Czekam aż ktoś wypowie się na jej temat albo chociaż rozwinie porównanie między padem a kierownicą ;)

5. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Nie ma co w ogóle porównywać kierownicy do pada. Bo to porównanie jest bez sensu. Doznania z gry na kierownicy są o niebo inne czytaj - lepsze.. Jeśli trafi Ci się okazja wyrwać tą kierownicę tak do 300 zł to bierz śmiało. Kierownica od Microsoftu spisuje się znakomicie i do tego jest świetnie wykonana. Ale pamiętaj aby przymocować ją do jakiejś sztywnej podstawy, żeby nie chybotała się na lewo i prawo. Najlepiej dokupić do niej specjalny stojak. Niestety jego nazwa wyleciała mi z głowy, ale też kosztuje on w granicach 300 zł. Gra na kierownicy w Forza Motorsport 4 daje niezłe doznania.

Wczytywanie...

Poleć forum