1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Oficjalny minecraft na xboxa

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez spiochmen, Lipiec 6, 2011.

1. spiochmen

spiochmen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Jarosław
    Witam , przeszukiwałem youtube.com z jakimiś fajnymi grami na xboxa i znalazłem fajny filmik z targów E3 z minecraftem :)
    link:
    YouTube - ‪Minecraft Coming To XBOX! E3 2011: Xbox Press Conference‬‏

Mój anielski jest słaby i zrozumiałem tylko 1/3 z tego :D
    Czy on tam mówił że oficjalny minecraft z pc ma wyjść na xboxa i to z kinectem ?:D
    Bo fratcraft jest , jak by to powiedzieć do bani , grafika mi nie pasuje wole standardową jak jest na pc.

oto jeszcze jeden link :

Minecraft na Xbox 360 z Kinectem | Wiadomość 2011-06-07 09:50:54 | GRY-OnLine

Co o tym sądzicie i kiedy wyjdzie do sklepu i w jakiej cenie :)?

2. Lotnik421 Xbox One

3. VenoVel

VenoVel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Koles mowi ze tej zimy wyjdzie minecraft na xboxa z kinectem.. bardzo ciekawa inicjatywa :) Popieram

4. Bazagazeal

Bazagazeal Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    A wyjdzie minecraft nie na kinecta ? :D

5. spiochmen

spiochmen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Jarosław
    chyba będzie opcja żeby grać z kinectem i bez . Ale ciekawy będę jak będzie sie biło ,a czy wogulę ręka nie odpadnie ;d

Wczytywanie...

Poleć forum