Oficjalny update 2.0.12603.0 bez avatarów [DOWNLOAD + OPIS]

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

regeman85

Użytkownik
Użytkownik
Mam LT i po instalacji kopie dalej działają!!!
tak jak myslałem...zobaczycie ze z banami tez nie bedzie tak jak pisali ze podłaczasz i masz bana odrazu...
 

Sagajx

Użytkownik
Użytkownik
Jako, że skończył mi się gold wgrałem i wszystko działa. Ixtreme LT
 

T0Mmy

Banned
Słuchajcie wgrałem i co ? Nic . Gram w F1 nielegalnie off. Uff ale miałem nerwy
 

regeman85

Użytkownik
Użytkownik
dzięki dla tych co zaryzykowali i sprawdzili przynajmniej nie będzie juz przypuszczen kto ma racje
jestem ciekaw jak wygląda to z 1.5 ( sprawdziłbym ale kot mi przegryzł kabel sieciowy:/
wszystko wskazuje ze bedzie jak w tamtym roku , jesli bedzie banowanie to jedni dostaną bana drudzy nie jak zawsze
tak myslalem ze microsofft nie zrobi takiego kroku zeby banowac dashem, nie przed premiera kinecta
 

Sagajx

Użytkownik
Użytkownik
Najwieksza beka z ludzi ktorzy uwazaja ze te bany sa nie sluszne , gry za friko , granie na live , jeszcze status konta gold tez powinno sie na cwaniaka zdobyc i byla by gitara. ;)

To jest 3 fala wiec nie rozumiem ludzi zdziwionych ,
O Tak! Jesteś MEGA pro!! Po prostu net HERO!

Rok na ixtreme LT. 3 gry premierowe na miesiąc. 3x200zł=600zł 600złx12=?? (to moje wczasy w Chorwacji kosztowały 3x mniej :D )

Ale i tak ty rządzisz hahahaha. 3mam cię za słowo po podłączeniu do xbl mam dostać tego bana od razu, bo mam gdzieś to konsolę i przechodzę na mocnego kompa. Czekam na dobry pretekst ku temu!
 

dziend0bry

Użytkownik
Użytkownik
Co do PRAWDZIWEGO PRZEZNACZENIA TEMATU:


on the 26th when official update is released :(



so i cant sign in to xbox until it offical realsed on the 26th?



Yes.Until the official update,we can't sign in to LIVE. :-(

View attachment 5750

Do wtorku nie mamy live. Tego dnia normalnie nas polaczy.
 

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Potwierdzam po zainstalowaniu nic się z Ixtreme nie dzieje, kopie działają zamknąć temat...
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
mi też po zainstalowaniu new dash wszystko działa LT 1.1
 

T0Mmy

Banned
Kto mi podziękuje że jako jeden z tych pierwszych polskich śmiałków wgrałem dasha :)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom