1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

oflagowana konsola, kiedy ban?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez SyKu, Styczeń 8, 2011.

1. SyKu

SyKu Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Tematów o oflagowaniu konsoli i falach banów jest dużo... ale nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie...
    A mianowicie... Mam oflagowaną konsolę i zastanawiam się (jak jest już po fali banów?) czy jak się podłącze do live to odrazu dostanę bana czy w jakimś określonym czasie? np. na następną falę banów?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Niko

Niko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Jarocin
  4. Madrid.energy2000

Madrid.energy2000 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  5. toudick

toudick Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Bana dostaniesz dopiero gdy będzie fala. Ja mam oflagowaną i póki co na xbl jestem częstym gościem.

Wczytywanie...

Poleć forum