Oflagowana konsola? Niedziałające gry

korak8

Użytkownik
Użytkownik
Mam taki problem. Od pewnego czasu nie mogę nagrać żadnej gry na mojego xboxa. Mam wersję Elite z LT 2.0, nagrywam iHas 124-19B według głównego poradnika na forum odnośnie nagrywania gier na LT 2.0 i z każdą płytą jest to samo "Płyta nie jest obsługiwana". Pamiętam że po nagraniu Fify 13 zwykłą nagrywarką (jeszcze nie miałem iHasa) poprosiło mnie o aktualizację dashu, więc to zrobiłem i od tego czasu nie mogę odpalić żadnej nowej gry (włącznie z fifą 13), zawsze ten sam błąd "Płyta nie jest obsługiwana". Nagrałem już NFS Most Wanted, Fifę 13, Forza Horizon i z każdą jest to samo. Wiem że nie jest to wina obrazu ponieważ wszystkie gry działają na RGH u kolegi. Trochę poczytałem i powiedziano mi że mogłem oflagować konsolę i że pomoże mi tylko LT3.0, więc da się jeszcze coś zrobić żeby te gry działały, czy tylko LT 3.0. Z góry dzięki za pomoc.
 

WerJar

Banned
Pozostaje ci tylko przeróbka konsoli na lt 3.0 gdyż ta aktualizacja ci usuneła przeróbkę być może, też jest szansa że może nie oflagowało ci konsoli albo oflagowało i przeróbkę szlak trafił.
 

korak8

Użytkownik
Użytkownik
Naprawdę nie da się już nic innego zrobić?
 

darus0955

Banned
Użytkownik
tylko i wyłącznie wgranie lt 3 bo podejrzewam że aktualizacja była robiona przez neta
 

korak8

Użytkownik
Użytkownik
tylko i wyłącznie wgranie lt 3 bo podejrzewam że aktualizacja była robiona przez neta
przez płytę z fifą 13, jest napisane w poście
 

darus0955

Banned
Użytkownik
no tak ale konsola była podpięta do neta?
 

korak8

Użytkownik
Użytkownik
no tak ale konsola była podpięta do neta?
nie była
 

marjooo

Użytkownik
Użytkownik
Nie musiała być podpięta do neta. Aktualizując konsolę "usunęło" LT2.0.
TU zobacz.
 

korak8

Użytkownik
Użytkownik
Nie musiała być podpięta do neta. Aktualizując konsolę "usunęło" LT2.0.
TU zobacz.
Ale czemu gry nagrane kiedyś działają a nagrywane teraz żadne? A ja aktualizowałem z dashu 15XXX. Więc zostaje tylko LT 3.0?
 

grzegorczyk9

Użytkownik
Użytkownik
przerobka na lt 3.0 to najlepsze rozwiazanie sam przerobilem i jestem zadowolony
wczesniej korzystalem z lt 2.0 i tez wyskakiwalo plyta nie obslugiwana przy grach z topology
a mam pytanie jezeli wyskakiwalo plyta nie obslugiwana to moglo mi oflagowac konsole?
 

nitros5

Użytkownik
Użytkownik
przerobka na lt 3.0 to najlepsze rozwiazanie sam przerobilem i jestem zadowolony
wczesniej korzystalem z lt 2.0 i tez wyskakiwalo plyta nie obslugiwana przy grach z topology
a mam pytanie jezeli wyskakiwalo plyta nie obslugiwana to moglo mi oflagowac konsole?
nie powinno, ale nie jestem pewien w 100%
 

Do góry Bottom