1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Oflagowana konsola - pomocy

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez BioPower, Grudzień 6, 2010.

1. BioPower

BioPower Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    CoD MW 2
    siema wczoraj zassalem gre assasin 2010 wypalilem i wrzucilem do konsoli ex1.6 niewiedzialem o nowych zabezpieczeniach :( zrobila sie aktualizacjia i ' po ptokach'

co teraz mam zrobic???
    czy niemoge grac we wszystkie gry czy tylko w te nowe ???
    i czy moge przenoscic profil bez problemow z przerobionej konsoli na oryginalna ???? bo do tej pory tak robilem

2. Lotnik421 Xbox One

3. Domisio

Domisio Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Niedawno kupiłem Xbox 360 Slim 4GB. Nie znam się z bardzo, jest to moja pierwsza konsola. Chciałbym zarejestrować się w Xbox Live oraz używać internetu, ale nie wiem jak to zrobić. Wiem, że moja konsola posiada Wi-Fi, ale nie wiem czy żeby używać internetu bezprzewodowo potrzebny jest Wireless Networking Adapter? Jeżeli nie to jak podłączyć internet? Ja posiadam modem (mam internet w Toya) i zwykły kabel do komputera. Pozdrawiam i proszę o pomoc :)

4. leonheart

leonheart Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam. Odpada Ci pojawienie się na XBL ban gwarantowany puki co. Obecnie nie możesz grać w nowe gry z ap25, bo nie przejdą testu i nie będą się włączać, gry bez ap25 będą działać jak dawniej. Z tego co się orientuję musisz wrzucić LT+ i będzie chodzić Ci znowu wszystko, tylko na XBL będzie już zawsze czekał ban. Flagi chyba nie da się cofnąć.

5. BioPower

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    CoD MW 2
    no wreszcie cos konkretnego
    czyli bede musial przerobic konsole znowu z 1.6 na to LT+ i wtedy beda dzialac nowe gry bez active iso
    inaczej nieda rady tak?????

6. yugo

yugo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Włocławek
    Dokładnie ;)

Ale i tak szkoda , bo już na XBL nie wbijesz ...
    pozostanie ci jedynie Xlink Kai (ale to też dużo roboty żeby skonfigurować bo po 1 komp musi być włączony a po 2 ping niższy od 30 , chyba że masz jtaga ale ty pewnie masz nowego dasha ..)

7. BioPower

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    CoD MW 2
    xbl na tej konsoli mnie nie dotyczy ^^ ona juz byla zbanowana ale ja odblokowalem i teraz tylko przenosze profil na memory card z oryginalnej konsoli na ta przerobiona i gram sobie i zachowuje wszystkie punkty G itd..
    a na oryginalnej konsoli gram sobie online:p:p:p :D :D

8. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Kur*a, chłopaki, bez jaj, pomóżmy chłopakowi. A więc plan jest taki, za dwa dni o godzinie 12:35 (właśnie! zsynchronizujmy zegarki, u mnie jest teraz 16:21) wbijamy do siedziby Microsoftu, najpierw Ty, potem Ty, a za Wami ja i on, akcja będzie szybka, wpier*olimy się tam przez dach, dzień wcześniej wejdę do nich w przebraniu Gatesa i podłożę ładunki C4, a następnego dnia wszystko wyjeb*emy! Ty 'zdejmujesz' wschód, Ty zachód, on północną część budynku, a ja południowa, pamiętajcie - One shoot = One kill, nie ma czasu na niecelne strzały. Po tym wszystkim, jak wszystkich zakur*imy, ty włamujesz... tak, kur*a, do Ciebie mówię ! O czym to ja... aha, Ty włamujesz się do ich systemu i kasujesz 'flagę' Biopowera, masz na to jakieś 30 sekund, bo zapewne szybko policja przyjedzie. Potem szybko wyskakujemy przez szyby z budynku (ta, wiem, 15 pięter, ale mamy spadochrony) i uciekamy, myślę, że będziemy mieć tak z 5 gwiazdek, więc ciężko będzie im spier*olić, ale damy radę!

Pamiętajcie, robimy to wszystko dla Biopowera, nie możemy go zawieść!

9. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Owned :D Kolego to jak nie zależy Ci na LIVE to wgrywaj LT+ i ciorasz dalej :D

10. loRdRumek

loRdRumek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Jeżeli tylko nie podłączyłeś do neta, to konsola nie wysłała monitu, że ma jakiś syf w napędzie - wgraj LT+ , i graj - a jak dostaniesz bana - to nie koniec świata :D

11. Dragon_2009

Dragon_2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    nie przerabiasz, nie kradniesz, nie masz problemów.

12. Coud95

Coud95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Co lepsze do długiego grania?
    Assassin's Creed: Brotherhood vs Fable III
    Wielkim fanem Assasina nigdy nie byłem ale lubię to grę za to w fable grałem tylko w jedynkę i to bardzo dawno temu.
    Co mam wybrać?

PS Przepraszam pomyliłem tematy

13. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    wybierz mózg gratis oczy i wtedy zauważysz że od tego nie jest ten temat a co dopiero dział

co do autora to ja chłopakom pomogę i załatwię sprzęt oraz zatrzymam policję i zdejmiemy ci bana nie martw się :)
    A tak serio masz bana i co poradzimy ?? na MS napadać nie będziemy chyba że zapłacisz tak z 200 000 000 euro to wtedy przekupimy kogo trzeba za 20 000 000 i będzie ok .

14. dawidmagolan

dawidmagolan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Ja przerobilem nie gram na xbox live tylko SINGLE i jest git ;p

15. 290292

290292 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia: