1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Oflagowanie.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Rembol, Listopad 23, 2010.

1. Rembol

Rembol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam
    Czy może mi ktośwyjaśnij co znaczy termin "oflagowana konsola"? Czy to polega na tym że po połączeniu się do neta wysyła jakiś cynk do MS, aby wiedzieli że mam przerobioną konsole, czy może powoduje że xbox nie będzie mi działał tak jak przed oflagowaniem? (np. że nie będą działać pirackie kopie czy coś w tym stylu)
    Z góry dzięki za każde odpowiedzi

2. Lotnik421 Xbox One

3. noname

noname Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Oflagowanie czyli inaczej oznakowanie. M$ znakuje konsole, które są przerobione i później następuje fala banów, inaczej Ban Hammer - banowanie milionów oznakowanych konsol na świecie w tym samym czasie. Przed i po oznakowaniu konsola działa tak samo do czasu bana.

Wczytywanie...

Poleć forum