Oflagowanie

djaku22

Użytkownik
Użytkownik
Mianowicie mam przerobionego xboxa i nasuwa się pytanie czy mogę zostać oflagowany nawet jeśli nie łącze się z internetem dodam że przeróbkę robiłem 22 grudnia 2010.
 

Madrid.energy2000

Banned
Użytkownik
Logiczne,że................................nie
 

loRdRumek

Użytkownik
Użytkownik
22 Grudnia, więc prawdopodobnie masz LT+ 1.1 więc nie dygaj woreczka , możesz grać po necie na razie :)
 

bogdan6120

Użytkownik
Użytkownik
ja ma pytanie a jak wsadziłem grę nfs-hp do konsoli bez lt+ z 9199 Dashboard to oczywiście poprosiła o aktualizacje ale się nie zgodziłem i wyjąłem płytę i mogłem zostać oflagowany sprawdzałem programem ale mu nie wierze (oczywiście wiedziałem że nie wolna wsadzać płyty ale byłem ciekawy)
 

Cirdan

Użytkownik
Użytkownik
Mianowicie mam przerobionego xboxa i nasuwa się pytanie czy mogę zostać oflagowany nawet jeśli nie łącze się z internetem dodam że przeróbkę robiłem 22 grudnia 2010.
powinieneś mieć wgrany LT+ 1.1 więc nie możesz być oflagowany :)
 

ksionc

Użytkownik
Użytkownik
ja ma pytanie a jak wsadziłem grę nfs-hp do konsoli bez lt+ z 9199 Dashboard to oczywiście poprosiła o aktualizacje ale się nie zgodziłem i wyjąłem płytę i mogłem zostać oflagowany sprawdzałem programem ale mu nie wierze (oczywiście wiedziałem że nie wolna wsadzać płyty ale byłem ciekawy)
Nie zostałeś oflagowany bo dash 9199 nie ma ta takiej możliwości.
 

The_Human

Użytkownik
Użytkownik
22 Grudnia, więc prawdopodobnie masz LT+ 1.1 więc nie dygaj woreczka , możesz grać po necie na razie :)
nie ma roznicy,czy grasz na lt+ czy 1.6 przy fali banow wszystkie konsole-przerobki zapewne zostana zablokowane(tak jak tok temu przy ix 1.51 i 1.6)

Logiczne,że................................nie
gdybys cokolwiek czytal, wiedzialbys ze konsola moze zostać oflagowana offline,wiec sie nie wymadrzaj jesli nie wiesz nic o temacie

@topic jeżeli masz LT+ to konsola nie zostanie oflagowana offline,nawet przy najnowszych grach.dziekuje do widzenia prosze o zamkniecie tematu
 

djaku22

Użytkownik
Użytkownik
okej dzięki. Temat do zamknięcia.
 

Do góry Bottom