1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Oflagowanie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez pepe9933, Lipiec 31, 2011.

1. pepe9933

pepe9933 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Po ostatniej aktualizacji nie mogę odpalić call of duty mw2 i bo, próbowałem kilka razy i nic. Czy moja konsola może być oflagowana po tym jak próbowałem ją uruchomić ? Nie wierzę programowi xval czy jakoś tak. Z góry dzięki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Wyindywidualizowany

Wyindywidualizowany Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sala Samobójców :D
    Jeżeli masz LT+1.9 to na 99% nie masz oflagowanej konsoli. Jak chcesz grać w mw2 i inne gry ap25 to poczekaj na LT+1.91.

4. pepe9933

pepe9933 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam lt+1.9 nie chcę już kolejnej przeróbki wolę pograć przez xbox live tylko jak kupie oryginalne mw3 i będę chciał pograć przez neta to mnie nie zbanują ?

5. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Bana dostaje się za przeróbkę nie za pirackie gry, nie ważne czy masz oryginała czy nie przerobiłeś=Ban może nie teraz może nie za rok za dwa ale kiedyś jak MS będzie banować to i ty dostaniesz.

Wczytywanie...

Poleć forum