1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Oflagowanie

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez pepe9933, Sierpień 12, 2011.

1. pepe9933

pepe9933 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam przepraszam że piszę tutaj ale potrzebuje bardzo szybko pomocy. Mam starą konsolę przerobioną na LT+1.9 z najnowszym dashem który blokuje gry takie jak call of duty blck ops i mw2, podobno też oflagowuje konsole kiedy włożymy te gry do napędu. Chcę przenieść cały dysk z starej konsoli na nową i mam pytanie czy to oflagowanie będzie przeniesione razem z innymi danymi takimi jak profile, gry itp ? Na nowej konsolichcę się podłączyć do xbox live. słyszałem że jak sie ma LT+ 1.9 to nie oflagowuje konsoli ale nie jestem pewien czy to prawda.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Shanga

Shanga Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Żary
    MW2 black ops i tak nie uruchomisz na lt 1.9 jesli chcesz na live grac potrzeba przerobic na lt 1.91

4. pepe9933

pepe9933 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tylko nie chcę już odpalać tego mw2 i BO bo na tę nową konsolę którą chcę przenieść to wszystko nie jest przerobiona.

5. chaos220

chaos220 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ms flaguje konsole po numerze seryjnym, dysk ani dane nie maja nic z tym wspólnego

Wczytywanie...

Poleć forum