1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Oglądanie filmów na xbox 360.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez z1elony, Listopad 30, 2010.

1. z1elony

z1elony Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak w temacie. Jak mogę oglądać filmy na xboxie? bo fajnie by było na duzym telewizorze pod HD jakieś filmy oglądać. ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Devolfor

Devolfor Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Normalnie, nagraj na płyte/wrzuć na usb filmy w formacie .avi lub oryginalne i oglądaj ;)

4. z1elony

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    I nie muszę zadnego programu sciągać? bo slyszalem zeby ogladac filmy na xboxie to trzeba podlaczyc go do neta i sciagnac jakis program, z tym ze ja mam xboxa oflagowanego. :(

5. Microo

Microo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Możesz go odpowiednio przerobić.

6. kisiel5577

kisiel5577 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Devolfor co Ty mu za głupoty gadasz!
    z1elony podłączałeś kiedyś konsole do neta? Jeśli nie, to nie masz kodeków do filmów ;/ Jeśli jesteś oflagowany, musisz przerobić film .avi na .wmv
    W necie jest dużo konwerterów, poszukaj w google :)

7. MaverickPL

MaverickPL Guest

Mylisz podlaczanie do net'a (sieci) z podlaczaniem do intgernetu.
    Program mozesz miec, ale nie musisz. Mozesz wsadzic plyte DVD, mozesz nagrac jakis film na plyte w formacie ktory obsluguje xbox.
    Mozesz zainstalowac na komputerze serwer DLNA i udostepniac filmy "po sieci" itp....

8. Devolfor

Devolfor Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    No nie wiem czy głupoty.. ja tak mam i wszystko działa. Ma racje że musisz podłączyć do neta raz xboxa jeżeli tego nigdy nie robiłeś i zrobić aktualizacje kodeków (nie musisz mieć golda).

@edit. Jeżeli jesteś oflagowany a nigdy nie zrobiłeś tej aktualizacji to musisz konwertować filmy do .wmv ale pewny nie jestem.

9. z1elony

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jakie formaty xbox filmow odtwarza? Wiem juz ze .wmv od kisiela, i jakie jeszcze? Maverick nie bardzo cie rozumiem. Czym rózni sie internet (sieć) od net'a? ...

Tak nigdy nie podlaczalem internetu do siedzi, a takze mam odlagowanego. ;( Czy jest mozliwosc sciagniecia tych kodekow z kompa na pendrive i wsadzic do xboxa?

10. kisiel5577

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    MaverickPL mylę? Czy Ty nie mówisz w skrócie, że idę coś sprawdzić w necie? Więc sorry, nic nie mylę. Każdy zrozumiał o co chodziło.

Edit:
    Bez kodeków niestety tylko .wmv, chyba, że masz oryginalny film na płycie DVD to bez problemu.
    A kodeków niestety nie ściągniesz z kompa.

11. z1elony

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Lipa. Właśnie widzę wsadziłem oryginal film i śmiga. Ok dzieki bede musial przerabiac na .wmv

12. MaverickPL

MaverickPL Guest

Owszem, mylisz. Bo piszesz ze nie bedziesz podlaczal xboxa do 'netu' bo masz oflagowanego. Samo podlaczenie do sieci nie ma zadnego znaczenia, bo nie zablokuja ci konsoli ktora nie polaczy sie z internetem (bo niby jak) Zreszta niewazne... zapewne wiesz lepiej.

Jesli chcesz ogladac filmy za posrednictwem xboxa w dowolnym formacie, zainstaluj na komputerze serwer DLNA z opcja transkodowania i udostepnij filmy dla xboxa. Bedzie ci chodzilo wszystko lacznie z mkv.
    To jedyny "prosty" sposob na ogladanie filmow zakodowanych innymi kodekami niz "jedynie sluszne majkrosoftu"
    Osobiscie polecam Wild Media Server, ale jak poguglasz znajdziesz sporo innych. Jest tez jakis ktory jest dodawany za free do PS3, podobno tez obsluguje transkodowanie i dziala OK.

13. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Jeśli będziesz chciał przerabiać do wmv. to polecam program Format Factory-jest szybki i skuteczny i ma możliwość dodawania napisów z tego co o nim czytałem.

14. kisiel5577

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    MaverickPL Ameryki nie odkryłeś... Nie ma to jak łapanie za słówka, co nie?
    Powiedz mi jaki jest sens podłączania konsoli do sieci LAN, jeśli nie będzie miała dostępu do internetu? Żaden... Chyba, że oglądanie filmów, ale to jest bezsensu. Mając Freebota zainstalowanego na Xboxie, wtedy można o takim czymś pomyśleć. Bo po co, specjalnie kupować odbiornik do konsoli, aby oglądnąć film, a nie połączyć się z Live? Bezsensu... Takie jest moje zdanie.

15. nekirc

nekirc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Warszawa
    A ja polecam do filmów .mkv konwerter GOTSent. Przekonwertowanie filmu zajmującego 4 GB zajmuje na C2Duo 2GB jakieś 20-25 minut, a jakość nie odbiega od oryginalnego .mkv.
    Jedyny minus tego programu to to, że nie da się "wkomponować" napisów bezpośrednio do filmu, albo nigdy mi się to nie udało :)

Program oczywiście konwertuje na .mp4 i wymagane jest podłączenie konsoli do Xbox Live w celu pobrania kodeków.

16. samer19

samer19 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Co znaczy że konsola jest oflagowana?
    Odkupiłem konsole elite przerobioną LT 1.6 czy coś takiego i nie czyta dvix. Jak podepne pod neta zeby zaktualizować to nie będe miał bana? Czytałem takie wątki ale były troche nie aktualne... Mogło się wiele pozmieniać przez ten czas.

Przepraszam ze tutaj piszę ale nie maiłem możliwości założenia wątku.

Wczytywanie...

Poleć forum