1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Oglądanie pirackich filmów na nie przerobionym X'ie.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez dawideczek65, Kwiecień 6, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. dawideczek65

dawideczek65 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Więc tak a forum był ogrom podobnych tematów ale jedni mówią że oglądać nie można inni mówią że można jeszcze inni mówią że można ale potrzebny jest pilot...
    Więc proszę o konkretną odpowiedz!
    Czy na można oglądać wypalane filmy na nie przerobionym xbox'ie?
    I drugie (może trochę głupie)Czy mogę dostać za to bana?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dragsiu

Dragsiu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    1. Nie wiem, nie sprawdzałem. A tak poza tym, to po kij Ci pilot? Z pada da się tak samo sterować.
    2. Nie. Bana dostaje się za zmodowany FW napędu (tzw. przeróbka)

4. dawideczek65

dawideczek65 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dragasiu po pierwsze o pilocie o nie moje zdanie po prostu pytam!Po drugie wiem za co się dostaje bana teraz natomiast kiedyś dostawało się za pirackie gry inie wiem jak z filmami.
    Proszę o odpowiedz kogoś bardziej obeznanego w temacie.

5. miwii

miwii Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    1.Na nieprzerobionym xboxie można oglądać pirackie filmy. Jeśli chodzi o to nie ma żadnej różnicy przed i po przeróbce.
    2.Bana się dostaje za FW a nie za granie w pirackie gry, czy oglądanie filmów.
    Pozdr miwii

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum