1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ogólnie pare pytań

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Modzel12, Październik 13, 2014.

1. Modzel12

Modzel12 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie !
    Jestem posiadaczem konsoli xbox 360 takiego białego z napędem hitachi przerabiany był chyba w 2008 - 2009 nie pamiętam. I teraz jakie mam lt?
    Gry takie kopie zapasowe w które grałem to Tekken 6, fifa 11 (?) , Assasin creed (I) , UFC 2010 (?). Dalej trochę poczytałem wiem jak przerabiać lt 3.0 na 2.0 ale jest inna sprawa. XGD 2 i XGD 3
    XGD 2 - Mogę bez niczego nagrywąć na konsolę lt 2 ? waży 7,30 gb a jak waży więcej np 8 równo ew 7,70 7,90
    XGD 3 - Czy to jest na lt 3.0. Jeśli zmieniłem topologie na 2.0 to nagrywam normalnie ? Rozpoznaje się po tym że waży 8,14 gb ale jak gra ma 9 albo 8,75 gb a płytka tylko 8,50 co zrobić. Czy robiąc tylko to co w tych 2 Albo te 8,14 to tylko dzięki tym filmikom dobrze nagram płytę
    https://www.youtube.com/watch?v=en-xaUVHSK0
    https://www.youtube.com/watch?v=D_Za0Eve1oo
    Co jeszczę muszę wiedzieć ? Mam obraz terrari INSOMNi waży 7,30 gb czyli xgd 2 i lt 2,00 nagram normalnie img burnem
    Ale czy jak pobiorę Skyrima i kierując się tymi 2 video nagram go poprawnie a gra będzie działała.
    Dzięki za odp.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Vaiper

Vaiper Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Tak żeś namotał, że ciężko Cię zrozumieć. No więc po kolei.

Gry xdg2 i xdg3, to po prostu rodzaje.....zabezpieczeń? (Nie wiem jak to nazwać, ale to nieważne). Xdg2=7,96 gb. Xdg3=8,13. Oba rodzaje pójdą zarówno na jednej przeróbce, jak i na drugiej, inny będzie tylko sposób nagrania dla danej przeróbki. Na forum masz poradniki jak nagrywać gry zarówno na lt 2.0, jak i pod lt 3.0. Kupujesz zwykłego Verbatima dvd+r 8,5 gb (W "mój komputer" pokaże Ci 7,96. Nie patrz na to). Nie wiem jak Ci jeszcze pomóc, bo jak już mówiłem, ciężko zrozumieć Twoje pytania. A jeśli nie wiesz jaką masz przeróbkę, to musisz nagrać dla danej przeróbki grę. Jak zadziała, to masz tą pod którą nagrywałeś, jak nie, to drugą. Inaczej się nie da.

4. Modzel12

Modzel12 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Więc terraria taka co napisałem jest lt 2 czy 3 bo nie było napisane ;d A jak zrobię wdłg tych filmików to też będzie ok ? a co gdy gra waży więcej xgd 3 np 9 ?

Edit
    Ściągam diablo 3 zmienię topologię na lt 2.0 spróbuję nagrać i zobaczymy czy pójdzie.

5. Vaiper

Vaiper Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nie ma gier ważących 9gb. Co najwyżej może być 16gb, wtedy są to gry dwupłytowe. Czyli albo jedną zrzucasz na dysk, i grasz z drugiej (np. gta5.), albo grasz raz z jednej raz z drugiej. Co do pierwszego sposobu, potrzebujesz ihasa, bo w przeciwnym wypadku nie zgrasz z płyty na dysk. Ewentualnie z pendraiva, bądź za pomocą triku z mp3. A co do Filmików, to nie mam pojęcia jak to działa przy lt 2.0. Ja mam 3.0.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum