1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ogólnie przeróbka xboxa 360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez brozio991, Maj 8, 2012.

1. brozio991

brozio991 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    No więc,chciałem się dowiedzieć tak ogólnie na czym to polega co dalej itd,no więc moje pytania brzmią:
    1.Czy to prawda że pierwsza przeróbka xboxa kosztuje więcej niż późniejsze?
    2.Co jaki czas trzeba mniej więcej aktualizować przeróbkę?
    3.Czy mogą wykryć iż mam przerobionego xboxa nawet gdy nie jestem podpięty do internetu?
    4.Czy żeby wypalać gry na xboxa,to potrzeba jakiejś specjalnej nagrywarki do tego?
    5.Jak to jest z wypalaniem gier które mają po kilkanaście gb na płytkę która ma 8,7?
    6.Jaką stronę polecacie do ściągania gier na xboxa?Może być płatna i najlepiej gdyby były tam gry w polskich wersjach językowych.
    7.Gdzie kupie potrzebne płytki do wypalania gier?
    8.A jeżeli jest potrzebna specjalna nagrywarka do wypalania gier na xboxa,to gdzie ją kupić i ile średnio kosztuje?
    9.Mam Slimke 250gb która była wyprodukowana pod koniec 2011 roku,czy można ją przerobić? A jeżeli tak to ile mniej więcej to kosztuje?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Odpowiedzi na pytania znajdziesz na forum....
    1. Zależy u kogo przerabiasz ale u większości jest tak, że potem masz taniej. (przeróbka w tym samym serwisie)
    2. To zależy od M$
    3. Nikt Ci nie powie kiedy wykryją i nałożą bana za przeróbkę.
    4. Tak IHAS z chipsetem Mediatek MT-1839LN seria B
    5. W/w nagrywarka nagrywa je bez problemu po wgraniu iXtreme Burner Max (instrukcja wgrania na forum)
    6. Exsite, xbox360iso.
    7. Sklepy komputerowe, allegro
    8. --||-- 80-90 zł
    9. Z tego co myślę to się nie da.

Wczytywanie...

Poleć forum