1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ogólnopolska ankieta dla konsolowych graczy! -badanie na potrzeby pracy magisterskiej

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez megatomik, Luty 14, 2012.

1. megatomik

megatomik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, na prośbę użytkownika Schemat z innego forum (który po założeniu tu konta byłby świeżakiem), zakładam temat. Jeżeli jakiś mod znajdzie dla niego bardziej sensowny dział, to proszę o przeniesienie.

"Witam serdecznie!

Niespełna dwa lata temu przeprowadzałem ankietę o graczach konsolowych na potrzeby napisania pracy licencjackiej. W przeciągu tygodnia otrzymałem 793 odpowiedzi. Obecnie przeprowadzam podobne, ogólnopolskie badanie na potrzeby napisania pracy magisterskiej. Otrzymane wyniki opublikuję, na swoim blogu oraz na tym forum w ramach podziękowania. Ankieta jest bardzo krótka i przyjemna ;) Jej wypełnienie zajmuje 1-2 minuty.
    Bezpośredni link to ankiety:
    eBadania.pl - Badania ankietowe online
    Stan wypełnień ankiety co jakiś czas uaktualniam na moim blogu: graczem-od-dziecka.blogspot.com umieściłem również na nim cel mojego całego badania, które składa się z dwóch części (owa ankieta jest częścią pierwszą).
    Wszystkim chętnym, którzy zdecydują się wypełnić ankietę, dziękuję za poświęcony swój cenny czas!

Z konsolowym pozdrowieniem,
    Schemat"

edit: widzę że jednak się dublowało to proszę modów o usunięcie jednego z tematów.

2. Lotnik421 Xbox One

3. uszyneq

uszyneq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Bedziesz mogl na koniec podac wyniki ankiety ?

Wczytywanie...

Poleć forum