1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ogólny brak pojęcia XBOX

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez elcoocker89, Lipiec 21, 2012.

1. elcoocker89

elcoocker89 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam taki problem i sorki że wale od razu prosto z mostu i idę na łatwiznę nie przekopując forum w poszukiwaniu posta który rozwiąże mój problem.
    Mianowicie...dorwałem dla dzieciaka konsole 360, jest przerobiona lt03 czy jakoś tak (dodam że nie mam żadnego pojęcia jeśli chodzi o temat xboxa) Konsola jest bez gier i chciałem naściągać co nieco ale wiedzę że samo ściągnięcie i nagranie na płytę jak w przypadku ps2 nie wystarcza. Jak to jest z tymi grami? czytałem że nie każda może ruszyć na konsoli,jakieś zabezpiecznia są i programy które je ściągają, specjalną nagrywarkę trzeba mieć i konkretną czystą płytę. Dość skompilkowane w teorii dla mnie :) Jak nagrywacie swoje gry? od A-Z :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. roxes

roxes Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Planeta Mako
Wczytywanie...

Poleć forum