1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ograniczenia?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ratajek, Sierpień 27, 2012.

1. ratajek

ratajek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Otóż wpisałem kod na 1 miesiąc Golda i dzień poźniej wyskoczył mi komunikat ,że nie które funkcje xbox live nie sa dostepne, nadal moge obejrzec profil gracza grac przez siec i rozmawiac z innymi. Nie mam dostepnych żadnych rynkow(gier, aplikacji itp.).
    Jak chciałem polaczyc sie z usluga xvbox live to caly czas to samo wyskakiwalo, podobnie jak chcialem zobaczyc liste przyjaciol. Konsola jakby sie restartowala(znaczy to kóleczko od ładowania bylo) i za chwile ten komunikat.

2. Lotnik421 Xbox One

3. jankop

jankop Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ja miałem tak kilka razy podczas problemów z internetem. Potem zmieniłem router na inny i od tamtego czasu nie mam żadnych problemów. Na twoim miejscu przetestowałbym sieć.

4. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    to wina polaczenia internetowego, jak jest slabe to xlive nie moze uruchomic niektorych funkcji, sprawdz swoj internet i polaczenie tak jak kolega pisze

Wczytywanie...

Poleć forum