1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ogromna prośba.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez soldium, Kwiecień 9, 2011.

1. soldium

soldium Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    wrocław
    Mam do was ogromną prośbę.
    Chciałbym zdobyć gotową do druku np w office wordzie grafikę pudełka.
    dokładniej o co chodzi? mam minecrafta oryginalnego kocham tę grę i zaczołem robić sobie do niej pudełko.
    wrzystko gotowe płyta z tutorialami i launcherem jest... czego brak? grafiki na pudelko chodzi dokładniej o okłądkę,,
    wybaczcię ortografię ale to naprawdę jest dla mnie ważnę jak skoczę i będe mia okładkę to pokażę wam mojego minecrafta.
    błagam! im więcej prac tym lepiej.
    ps pudełko dajmy nato jak po mw 2 zielone ale nie z gry na xa poprostu pudełko zielone...dam screen na wszelki wypadek
    http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSNIwXPNFtK_Cm2z1u1TpGUBnaRuwDvsvin0bJkNyam2oq_Agqv&t=1
    pozdro

2. Lotnik421 Xbox One

3. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
  4. soldium

soldium Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    wrocław
    up wow tylko co będzie jak to wydrukuję xdddd
    EditLsama oładka spox chhodzi o rozdzielczość no i jak się da jeszcze bok i tył ale ten bok i tył opcjonalnie jeszcze raz dzięki
    EDIT2:Znalazłem opcje w nero to wielkość nie problem ale to opcjonalne co u góry napisałem to będzie wtedy super bomba
    edit3 nie zobaczyłem pod spodem .

5. Daniello09

Daniello09 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
  6. stawik997

stawik997 Użytkownik Użytkownik

Polubienia: