1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ogromne tłumy nie są przyczyną niskiego framerate'u w Assassin's Creed Unity

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Listopad 19, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

...a przynajmniej tak zapewnia Ubisoft. Tysiące NPC-ów na ekranie robi wrażenie, ale chyba każdy lekką ręką oddałby takie doznania za stabilną liczbę wyświetlanych klatek na sekundę. Jednak to nie paryżanie sprawiają problemy.

Na oficjalnej stronie Ubi pojawił się wpis zapowiadający łatkę, mającą naprawić problematyczny framerate. Oprócz zapewnień, że "teraz już będzie dobrze", znajdziemy tam również to, iż wina nie leży po stronie paryskich tłumów:

Cóż, nikt raczej nie spodziewał się tekstu w stylu "rzeczywiście, za dużo NPC-ów, najnowszy patch wywali połowę". Tak czy inaczej, prace nad stabilną liczbą klatek wciąż trwają, chociaż na PlayStation 4 większych problemów nie zauważyliśmy.​

2. Lotnik421 Xbox One

3. unname

unname Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wcześniej pisaliście że Unity działa lepiej na XO a teraz nagle na PS4 większych problemów nie zauważyliście. Coś tu jest nie tak... A poza tym ja na swoim XO nie zauważyłem drastycznych spadków, zauważyłem tylko kilka drobnych a już kilka h spędziłem przy tej grze :)

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum