1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ogromny dylemat. POMOCY!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez bebol2, Grudzień 29, 2009.

1. bebol2

bebol2 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Siemano. Mam propozycje zamienienia sie za mojego xboxa 360 premium 60gb FALCON, za Play Station 3 40gb z 2 grami i nie wiem czy sie zamienic.
    To co mnie przyciaga do ps3 to darmowa gra przez neta,a ja raczej nie pogram sobie online na xboxie bo mam przerobiona konsole. No i exclusivy fajne.
    A przy xboxie trzyma mnie to ze bede mogl miec za "darmo" gry najnowsze i nie bede musial kupowac ich za wielkie pieniadze na co mnie za bardzo nie stac.

Wiec pomozcie mi co wybrac bo zastanawiam sie od kilku dni i sie wciaz waham. Najlepiej jakby pomogl mi ktos kto gral na obu konsolach lub ma obie.

:D POZDRAWIAM!i z gory dzieki! :D

P.S. Gra ktos z was teraz na XBL na przerobionej konsolce?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Yetan

Yetan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jeśli nie stać Cię na gry to odpowiedź jest prosta - zostaw Xboxa.

Mój kolega cały czas gra na przerobionej konsoli i jak to mówi "Płacę to wymagam".

4. Poncky14

Poncky14 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Na ps3 gry są droższe, ps3 nie przerobisz(ja osobiście jestem przeciwnikiem przerabiania ale są ludzi którzy stawiają tę sprawę na pierwszym miejscu),
    twój xkloc ma większy dysk. PS3 ma ciekawy system sterowania samochodem w grach który polega na tym że pad jest jak by kierownicą(reaguje na przechylenia) i nie trzeba płacić za granie online. Ja bym na twoim miejscu zrobił taką tabelę zalety i wady każdej platformy i porówna i ta która zdobędzie więcej pkt. tą wybierzesz
    Ps. Sprawdź czy na pewna ta ps3 działa:)

5. bebol2

bebol2 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    to jest wlasnie zamiana przez allegro... :/

6. Abram_2006

Abram_2006 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    POLSKA
    zostań przy Xbox 360 mnóstwo gier za free a na PS3 zapłacisz duże pieniądze a jak myślisz czemu ten koleś chce się zamienić ma tylko 2 gry a ty ile masz ?

7. Poncky14

Poncky14 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    To się nie wymieniaj... jak byś się wymieniał ze znajomym to jest możliwość sprawdzenia a tak to jest ryzyko.

8. karo7384

karo7384 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ja grałem na ps3 i mi się nie podobało, poza tym mój kolega kupił sobie ps3 (u niego grałęm) i po kilku dniach mu się znudziło :)

9. zdzicho

zdzicho Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    /ETC/passwd
    kto ci to powiedział grafika identyczna mam obie konsole poza tym to ps3 rożni się tym ,że można linuxa zainstalowac (legalnie bo sony dało taką obcje alet tylko w ps3 fat)

10. malai

malai Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    szcz-n
    z tą opinią bym się wstrzymał. testy wykazują niewielkie różnice graficzne, ale jednak na korzyść xbox'a. co do tematu ja bym nie zamieniał się. chyba, że w ofercie byłby slim.

11. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Gry na PS3 sa tansze tak w ogole, prosze popatrzec na allegro a nie bzdury gadac.
    PS3 40GB mial wadliwe lasery i zobacz sobie ze najwiecej jest PS3 40GB uszkodzonych.
    Zamien sie i znajdz kogos moze sie wymieni za X'a Premium ale Jasper'a.

12. xtomashx

xtomashx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    nie stac Cie na gry to nie kupuj zadnej konsoli jak masz krasc

13. malai

malai Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    szcz-n
    nie winą autora tematu jest wysoka cena gier. poza tym, powiedzenie, żeby nie kupował konsoli jak go nie stać na gry... tak samo można by powiedzieć nie myj się bo i tak się ubrudzisz. puki developerzy i producenci nie zrozumieją, że wysokie marże napędzają popyt na piractwo i zatrzymują rozwój polskiego rynku gier tak długo będą spory o kopie. w innych krajach wysoko rozwiniętych problem cen jest rozwiązany, co mogą wam potwierdzić znajomi za granicy.
    łatwo jest powiedzieć, nie kupuj piratów. trudniej jednak jest zrozumieć skąd taki problem z piractwem. zamiast pouczać zrozum.

14. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    @UP
    Nie stac mnie na paliwo to nie jezdze Hummerem ktory zre 22l/100km w trasie...

@TOP
    Twoja sprawa,byc uczciwym czy byc piratem;]

Koszuje

Wczytywanie...

Poleć forum