1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ogromny problem z profilem? Nie wiem o co chodzi, pomóżcie.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez HantezaPL, Maj 24, 2012.

1. HantezaPL

HantezaPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam,

Mam ogromny problem z profilem. Mam taki błąd że co jakiś czas mój profil tak jakby zacina się. Nie dostaję nowych achivmentów, nawet jak włożę nową grę do konsoli to profil nie pokazuje jej. Konsola nie może odczytać savów, nie zapisuje gier. Niektóre gry jak wiedźmin 2 buguje się cały czas. Dlaczego tak się dzieje? Jak temu zapobiec? Za każdym razem ściągam profil od nowa ale to się dzieje cały czas. Mój dash to 2.0.13 i nie mam możliwości grania przez xbl.

-=SETH=- //Jesteś użytkownikiem nie zakładaj tematów w dziale dla świeżaków.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ziomo8

ziomo8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wygląda jak uszkodzony HDD. Możesz wyczyścić cache dysku, ale małe szanse, żeby pomogło.
    Sprawdź co będzie jak odłączysz HDD i pobierzesz profil. Jeśli profil będzie działał poprawnie to HDD do wyrzucenia.

4. HantezaPL

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    hdd masz na myśli dysk? nie da się go uratować? Nie raz juz czysciłem cache. A jeżeli dałbym profil na konsole a reszta na hdd bedzie działać normalnie? Bo tylko z 1 profilem mi sie tak dzieje

5. ziomo8

ziomo8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A to zależy jaką masz konsolę. Jeśli to jest slim to możesz przenieść profile i save'y na wewnętrzne 4GB, a gry instalować na HDD. Być może będzie to działać w ten sposób. A co do uszkodzonego dysku twardego to niestety, dysków nie na się naprawiać (w 99% przypadków).

6. HantezaPL

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Mam zwykłego białego x'a (nazwa wyleciała mi z pamięci) wiem że jasper i mam około 250mb pamięci. To na pewno dysk? Nie ma innej możliwości? Nie wyrzucę dysku który ma 120gb. Czemu tak odbiegając od tematu dochodzi do uszkodzenia hdd, bo nic z nim nie robiłem przez te 2 lata. Jak go podłączyłem to taki był.

Wczytywanie...

Poleć forum