1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ojciec kupił i nie potrafi obsługiwać.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Witalis31, Grudzień 16, 2012.

1. Witalis31

Witalis31 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich.
    Kupiłem dziecku na urodziny XBOX 360 SLIM 250GB LT3.0 RGH KINECT REDY OD FIRMY (2767048313) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i chciałem nagrać małemu gry i tu się pojawił problem Niewiedza...
    Chciałbym was prosić o pomoc żeby ktoś mi napisał co i jak powinienem zrobić żeby módz cieszyć się z grania.Wiem też że już pewnie kilka razy był poruszany ten temat na forum ale ja się przyznaje że nie potrafię sobie z tym poradzić.
    Pozdrawiam i proszę o zrozumienie. :upset:

2. Lotnik421 Xbox One

3. nexus132

nexus132 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
  4. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
  5. ziutas

ziutas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Odp: Ojciec kupił i nie potrafi obsługiwać.

Tylko ja tu widzę, że konsola jest z RGH, więc lepiej jeśli gry wrzuci się na dysk bez kupowania płyt. Gdzieś tu na forum powinien być tutek jak przygotować i wrzucić gry na RGH. Linka nie dam, bo piszę z telefonu.

OBEY ZIUTAS !! <=> GT-S5660 with Tapatalk 2

6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    1. Włącz program xbox backup creator
    2. przejdź do zakładki Image Tools
    3. Naciśnij Image browser
    4. Naciśnij File
    5. Naciśnij Open image file
    6. Wyszukaj obraz iso z grą na hdd
    7. naciśnij na nazwie ppm i daj extract
    8. Wybierz do jakiego folderu ma wypakować pliki z gry(stwórz folder z tytułem gry)
    9. Po skończeniu wypakowywania skopiuj grę na pendrive FAT32.
    10. Podłącz pendrive do konsoli w zakładce file manager skopiuj grę z usb na hdd konsoli(najlepiej do folderu gry) (kopiowanie z lewej strony na prawa wciśniej rb i odpowiedni klawisz copy move itd)(z prawej na lewą lb......)

Alternatywnie grę można skopiować przez sieć domową (FTP)
    pobierz total comander wpisz adres ip konsoli login i hasło to xbox
    Adres ip sprawdzamy wciskając prawy analog na padzie, jeśli pokazuje 0.0.0.0, znaczy że nasza sieć domowa nie jest odpowiednio skonfigurowana. Należy ją skonfigurować w oryg dashu wciskamy guide button(środkowy świecący guzik) naciskamy y na pytanie czy chcemy wyjsć dajemy tak wciskamy w tym momencie rb i trzymamy do załadowania dasha. Alternatywnie wychodzimy z oryg do fsd bez trzymania rb

7. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    ano. masz absolutną racje. w tym wypadku uruchamianie pod RGH jest prostsze.

8. Haremhaton

Haremhaton Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wchodzimy tutaj Artykuły i czytamy potrzebne artykuły i tutoriale. Na początek najlepiej Poradnik świeżego JTAGowca, a potem w miarę potrzeby kolejne :)

9. Witalis31

Witalis31 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziękuje wszystkim za pomoc w czwrtek się za to zabiorę to opiszę moje zmagania.

Wczytywanie...

Poleć forum