1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Okazja ! Tanio SPRZEDAM PS2

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez 2charlie, Lipiec 4, 2010.

1. 2charlie

2charlie Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    warszawa
    wymoderowano

2. Lotnik421 Xbox One

3. Roger1022

Roger1022 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Sam może się skuszę:
    to slim czy fat? jak slim to jaki model. Preferuje: 7xx4 75xx4 77xx4 79xx4.
    Pady oryginalne?
    jaki kolor konsoli?

(ps. ta cena to nie uchodzi zbytnio za tanią ale jak mi będzie pasowało to kupie)

Masz jakieś gry oryginalne do niej?

@Down w facie jak pada laser albo tacka to tego się nie naprawia (ok.120-150zł) w slimce ok 30-60zł. A za 200zł spokojnie mogę kupić na allegro slim. Mimo to życzę powodzenia w sprzedaży 3m się :)

4. 2charlie

2charlie Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    warszawa
    Konsola czarna. Wersja fat. Pady orginalne.Gra jedna orginalna Gran turismo 4.Sprawdź na allegro ceny to tanio ja sprzedaje

Wczytywanie...

Poleć forum