1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Okazje i promocje.

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez airdrigar, Luty 18, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. airdrigar

airdrigar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bełchatów
    Witam! Nie wiem czy temat będzie w ogóle komukolwiek przydatny, ale kto wie :) Założyłem temat po to, by każdy mógł poinformować o napotkanych przez siebie promocjach na gry (chodzi mi tu o bez vacia, "kup 2 gry a 3 dostaniesz gratis itp.). Nie kupowałem żadnych gier od dawien dawna, dlatego zakładam temat by cokolwiek się dowiedzieć. Spotkaliście się ostatnio z jakimiś przecenami na gry? Które z tytułów ostatnio poszły w dół? Piszcie jaką grę ostatnio udało wam się tanio kupić i gdzie (między innymi chodzi o sieciówki: saturn, mediamarkt). Mam nadzieję że dyskusja będzie przyjemna i interesująca :D Pozdro!

2. Lotnik421 Xbox One

3. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Niestety, ale nie będzie, jest już taki temat na forum: http://xboxforum.pl/aktualnosci-f9/promocje-i-okazje-60234.html poza tym serwisy growe robią takie podsumowania promocji w sklepach:
    Cotygodniowy Poradnik Zakupowy - 17.02.2012: gry na Vitę taniej w zestawach
    Najciekawsze oferty na weekend 18-19 lutego | GRY-Online.pl

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum