1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Okieno pokazujace odblokowanie achievements Lub Online Znajomych!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez michunorge, Maj 28, 2011.

1. michunorge

michunorge Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, otoz kiedys kiedy wyszla aktualizacja co zmieniala wyglad dashboardu co teraz jest i po tym zaaktualicowaniu przestalo mi sie pokazywac takie okienko ktore wyskakuje jak np. odblokujemy jakis achievements w grze lub dostaniemy wiadomosc lub jak jest jakis znajomy online.. Na poczatku to mi zbytnio nie przeszkadzalo albo nawet nie zwrocilem na to uwagi ale teraz bym chcial to odzyskac.. Wiem ze gdzies to mozna ustawic w opcjach, szukalem ale nie moge znalesc wiec prosze powiedzzcie gdzie moge to znalesc! :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. krosfajer

krosfajer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Trzeba wcisnąć przycisk dasha, potem na maxa w prawo > Preferencje > Powiadomienia > Włącz powiadomienia. (Czy jakoś tak).

4. michunorge

michunorge Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Okej dzieki wielkie :D

Wczytywanie...

Poleć forum