Okładka GTA: Episodes from Liberty City wskazuje na możliwość skakania na spadochroni

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Gdyby ktoś jeszcze powątpiewał, to okładka GTA: Episodes from Liberty City jasno pokazuje, że w końcu poskaczemy sobie ze spadochronem, czego wielu osobom brakowało w GTA IV. Przy okazji wiemy też, że Luis Lopez będzie miał okazję pilotować nowy helikopter, który widzieliśmy na obrazkach i wysadzić drogi jacht. Pojawią się również nowe bronie. Premiera The Ballad of Gay Tony oraz kompilacji odbędzie się 29 października.

[via IGN]



Okładka GTA: Episodes from Liberty City wskazuje na możliwość skakania na spadochronie
 

radas210

Banned
Użytkownik
GTA: Episodes from Liberty City to nowy dodatek czy cos zwiazane z The Ballad of Gay Tony
 

patryk878

Użytkownik
Użytkownik
radas201 ---- > Episodes of Liberty City to dwa dodatki do GTA IV czyli Lost and Damned i The Ballad of Gay Tony wydane na płycie :)
 

Tomassini

Użytkownik
Użytkownik
GTA: Episodes from Liberty City to nowy dodatek czy cos zwiazane z The Ballad of Gay Tony
To jest kompilacja 2 dodatków d gta IV na płycie
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
na okladce widze ntsc...mam nadzieje ze do PAL tez zawedruje ;)
 

muniek110

Użytkownik
Użytkownik
ej do tego bedzie potrzebna podstawowa wersja gry?
 

kmmepl

Użytkownik
Użytkownik
ej do tego bedzie potrzebna podstawowa wersja gry?
Nie
 

zaku666

Użytkownik
Użytkownik
ha ale czad, wiec jednak pogram w dodatki^^ na gieldzie bedzie glosno w koncu pazdziernika :>
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik

nie wprowadzaj w blad,kazdy dodatek wymaga podstawki,dodatki sa instalowane na dysku
 

kmmepl

Użytkownik
Użytkownik
nie wprowadzaj w blad,kazdy dodatek wymaga podstawki,dodatki sa instalowane na dysku
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
Poczytaj zanim coś napiszesz
 

LowMen

Użytkownik
Użytkownik
czyli nie wiadomo czy to przepłynie przez ocean i ile mniej-więcej bedzie kosztowało w euro?
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
fakt,nie czytalem,ogolnie wszelakie dodatki z plyt byly instalowane,gta4 jest wyjatkiem
 

RADACE84

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
myślę że spadochron będzie na 99,9% spójrzcie na te obrazki .

http://www.gtathegame.net/gfx/upl/1251447822_tbogt_stills.jpg
 

badboy8

Użytkownik
Użytkownik
Panowie czy żeby w to pograć będe potrzebował dysk?
Właśnie zastanwiam sie nad zakupem i pytanie któy byłby najlepszy?bo właśnie interesuje mnie zakup 20,40,60GBajtowego. Ile taki dodatek po instalacji moze wazyC?
 

Bandzioch

Banned
Użytkownik
LUdzie , to sa 2 dodatki nie wymagajce podstwy , sa na plycie 2 fabuly. Nie trzeba miec dysku dla wersji plytowej .
 

wojtekizi

Banned
Użytkownik
czy to się dużo różni od podstawy? Bo sama podstawa jakoś mnie niczym nie zachęciła...
 

Bandzioch

Banned
Użytkownik
2 nowe fabuly do wyboru : The Lost And Damned & The Ballad Of Gay Tony . Nowe pojazdy ,nowe misje .
 

Raps

Użytkownik
Użytkownik
czy to się dużo różni od podstawy? Bo sama podstawa jakoś mnie niczym nie zachęciła...
To nie masz co grać w dodatki. The Lost and Damned ma chopperowy klimat, dodane nowe motory, szybsze są, poprawiony model jazdy tymi pojazdami. Kilka nowych trybów multiplayer no i fabuła na około 4h gry.

Podejrzewam ze w Balladzie będzie podobnie. Pewnie poprawią sterowanie śmigłowcami i strzelanie z nich, dodadzą mozliwość skoku spadochronowego z samolotu i znowu dodadzą wątek fabularny na 4h gry.

Dla mnie bomba. Cała płyta z dodatkami to prawie jak nowa gra(bo dziś niestety jest standardem 8h rozgrywki w grach- czytaj tzw przejscie gry).
 

wojtekizi

Banned
Użytkownik
To nie masz co grać w dodatki. The Lost and Damned ma chopperowy klimat, dodane nowe motory, szybsze są, poprawiony model jazdy tymi pojazdami. Kilka nowych trybów multiplayer no i fabuła na około 4h gry.

Podejrzewam ze w Balladzie będzie podobnie. Pewnie poprawią sterowanie śmigłowcami i strzelanie z nich, dodadzą mozliwość skoku spadochronowego z samolotu i znowu dodadzą wątek fabularny na 4h gry.

Dla mnie bomba. Cała płyta z dodatkami to prawie jak nowa gra(bo dziś niestety jest standardem 8h rozgrywki w grach- czytaj tzw przejscie gry).
rozumiem, dzięki za przedstawienie sprawy :)
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
hmm,same screeny nic nie daja,to moze byc fragment misji albo misja poczatkowa,jakby gameplay byl to bysmy zobaczyli;)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom