1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Okładka i szczegóły Dead Rising 2 Off the Record

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez K0TAKU, Lipiec 26, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Jeżeli jeszcze nie wiecie, to spieszę z wyjaśnieniem, że Off the Record nie jest żadnym DLC a pełnoprawną i samodzielną grą, którą znaleźć będzie można na sklepowej półce.

Okładkę możecie "podziwiać" (zachwytu niestety nie wzbudza) powyżej, zaś obiecaną garścią szczegółów rzucam tu:

-Nowe otoczenie i fabuła
    -Bardziej wykręceni przeciwnicy
    -Jeszcze więcej broni i możliwości ich łączenia
    -W grze zbierać będziemy Punkty Prestiżu
    -Szybsze wczytywanie poziomów i zoptymalizowana gra wieloosobowa
    -Inne usprawnienia, które mają sprawić, że gra będzie "więcej, bardziej, lepiej".

Nie ma tego wiele i głównie jest to marketingowa papka, ale warto zapamiętać, by w razie czego wypomnieć to potem twórcom.

źródło : Dead Rising 2: Off the Record - Box Art - Evil Avatar

źródło pośrednie : •• Okładka i szczegóły Dead Rising 2 Off the Record | => Gamezilla.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. MixMachine

MixMachine Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    KnO
    Jak ma być tak zabugowana i niedopracowana jak dwójka, z takimi godzinnymi loadingami, to ja dziękuję, nie ruszę tego za nic. W niej są dopiero wkurzające loadingi i więcej bugów jak nie wiem. DNF zyskuje po doświadczeniach z tą grą jeszcze więcej. I dobrze.

4. KwieciuJr

KwieciuJr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    a mi okladka sie podoba. Chyba to kwestia glownego bohatera ;)

5. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    jak dla mnie okladka do **** i gra tez pewnie taka bedzie.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum