1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Okładka Watch Dogs ujawniona

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez MrDraiger, Luty 22, 2013.

1. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Ubisoft upublicznił grafikę, która będzie zdobić pudełka z Watch Dogs. Nie pokazano tylko okładki dedykowanej niedawno zapowiedzianej wersji na PlayStation 4.

Główny bohater gry, czyli Aiden Pearce, potężna spluwa i oczywiście Profiler, czyli urządzenie, dzięki któremu będziemy mogli manipulować systemami elektronicznymi. Zresztą na samej okładce widzimy charakterystyczne „ścieżki” łączące gadżet z przykładowymi obiektami, w tym pociągiem, takim samym jak na efektownym gameplayu z PlayStation Meeting. Poniżej znajdziecie grafiki, które będą zdobić pudełka z grą w wersji na komputery osobiste, PlayStation 3, Xboksy 360 i Wii U.

Oczywiście Watch Dogs zmierza również na PlayStation 4, ale wygląda na to, że Sony jeszcze nie posiada oficjalnej etykiety dla okładek dedykowanych tytułom na konsole następnej generacji. Przypominamy, że najnowsza gra akcji Ubisoftu ujrzy światło dzienne pod koniec bieżącego roku, w okolicach Świąt Bożego Narodzenia.

Źródło: Gram.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. OPTIM xD

OPTIM xD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ŁDZ
    Nic specjalnego... :)

4. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    taa standart :D typek z bronia w rece:D

5. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    spluwa rodem z siedmiu cudow swiata...
    bardzo potezna ^^

6. Mohaa90

Mohaa90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Szczecin
    Będzie teraz taki okres gdzie gry bedą wychodzi na obecne konsole i nowe, lecz nie wydaje mi sie żeby ludzie kupowali te same tytuły na X360/PS3 skoro za niedługi czas bedą mogli w nie zagrać w nowej, lepszej jakości na PS4/NewXbox. Przynajmniej ja z końcem roku zaprzestane kupować gry na X360, takie jak np. BF4, gdzie na nowym sprzęcie bedą już sie pewnie toczyć bitwy na 64 graczy. ;)

1 osoba to lubi.
  7. danio040

danio040 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    @up

Jak ktoś nie ma kasy na nową konsolę, to lepiej kupić na X360/PS3 niż sobie oglądać gameplaye w 1080p.

1 osoba to lubi.
  8. Mohaa90

Mohaa90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Szczecin
    Odp: Okładka Watch Dogs ujawniona

Chodzi mi bardziej o to ze nawet jeżeli kupie nową konsole za pół roku, rok, a gra wyjdzie na obie generacje to po czekam z grą na nową konsole. ;-)

Wysyłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 2

9. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Pewnie jeszcze nie ma ustalonego wyglądu pudełek na PS4 :D
    Nie mogę się doczekać :D

10. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Cholerny dylemat no :F Czy zakupić Watch Dogs na current geny czy na next geny?

11. belweder93

belweder93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    @up
    jeżeli zamierzasz kupować nową konsolę to nie ma sensu grać w Watch Dogs na X360 bo ceny pewnie będą te same, póki co pre-order 220 zł :D sam czekam na jakieś info ze strony Microsoftu o nowej konsoli i mam nadzieję że pojawi się w tym samym czasie co ps4 i że nie będzie blokady używek.

12. Remek00

Remek00 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jest już możliwy preorder i gra na Xboxa 360, na amazonie, kosztuje 59.99$, a na PS4... 99.99$. Mam nadzieje, że tak nie zostanie i ceny się zmienią, bo w takim wypadku już korzystniej będzie złożyć dobry komputer.

13. belweder93

belweder93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    czyli info o podwyżkach ze strony sony jest prawdziwe. u nas ich gry będą kosztować pewnie około 300 zł. Oby Microsoft został przy cenie 190 zł

14. Remek00

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Podobnież na facebooku amazona pojawił się taki wpis: "Watch Dogs is the first PlayStation 4 title up for pre-order! (FYI, the $100 price is a placeholder. If you pre-order, as always, you will receive whatever the lowest price is between now and launch". Wtedy cena wyjaśnia wszystko i może się unormuje, a plotki... jak to plotki, w tym wypadku trzeba liczyć, że są nieprawdziwe. Czyli mimo wszystko nie ma co się doszukiwać nie wiadomo czego, lepiej poczekać na to E3 i dowiedzieć się wszystkiego dokładnie. :)

15. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Ja kupuję na X360. Watch Dogs jako jedna z pierwszych gier na next geny z pewnością żadnej rewolucji nie wprowadzi, a już na pewno graficznej.

Poza tym, jeśli Watch Dogs ma na next geny kosztować 99 dolców to ja podziękuje :D

16. kamileqPL

kamileqPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    Odp: Okładka Watch Dogs ujawniona

Ze niby nie wprowadzi rewolucji graficznej? A material ubi z meetingu sony widziales?

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

17. alfamaniek

alfamaniek Banned XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk,jura krakowsko-częstochowska,okolice ;-)
    Nie mogę się doczekać serio tej gierki na swoją konsolę... :rapture:

Wiem że może będzie dobrą akcją +grafiką ta gra ,jak moi znajomi też tak gadają :chuncky:

18. baczek87

baczek87 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zabrze
    Wezcie pod uwage jedna rzecz. Skoro UBI robi gre i obecna generacje i na next geny, to watpliwe, zeby gra wykorzystywala w pelni potencjal next genow. Poprostu nie oplacaloby im sie robic dwoch skrajnie rozniacych sie pod wzgledem grafiki wersji. Wiec obstawiam, ze nie bedzie jakichs specjalnych roznicy pomiedzy wersjami ps3/x360 a ps4

19. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Jeśli uważasz że pierwsze gry na next-geny będą się graficznie sporo różniły od tych na 'stare' konsole to gratulacje :)

20. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    graficznego skoku nie bedzie ale za to stale 60 fps tak i dla tego wole grac na next genie niz patrzec na pokaz slajdow juz mi to zbrzydlo

21. Remek00

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Już nie ma co gdybać - oficjalnie potwierdzone, że gry będą kosztować do 60$. Miła informacja. :)

Wczytywanie...

Poleć forum