1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Okładki do gier

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Lucky Luke, Maj 8, 2011.

1. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    Witam
    Nie wiem czy to dobry dział ale myślę że ujdzie. Jak w temacie. Mam pełno kopii zapasowych gier i chciałbym zrobić do nich okładki żeby jakoś to wygładało. Okładki będę robił do pudełek o takich... PUDEŁKA DVDx1 ULTRA SLIM 7MM 100szt. PROMOCJA! (1600208059) - Aukcje internetowe Allegro . Bawił się ktoś w to? Jak to się robi? I czy w ogóle będzie to fajnie wyglądało, bo jak nie to białe kartki z wydrukowanym napisem wrzucę. Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. wojtas011

wojtas011 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Piekło
  4. kukiz

kukiz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Dokładnie to samo chciałem napisać. Cover Designer z pakietu NERO 60% programów jest tam niepotrzebnych ale Cover Designer i parę innych są super.
    console-covers.com naprawde świetna strona poświęcona tylko konsolom. Okładki znajdujące się tam są w świetnej jakości często przekraczające 5MB pojemności. (wymaga rejestracji, jest darmowa)

A co do pytania czy warto i czy jak to będzie wyglądać to już ja mogę na to odpowiedzeić. WARTO sprawia wrażenie posiadania oryginałów hehe. Poza tym nieźle wygląda.
    Specjalnie dla ciebie rozłożyłem moją kolekcje i strzeliłem fotke.
    Kliknij na zdjęcie aby powiększyć​

Wszystkie pudełka przezroczyste kupione na allegro chyba ich było 300 nie pamiętam.

Polecam drukowanie w jakości roboczej czy jaką tam masz najgorszą. Nie wygląda to źle a tuszu mniej idzie. Ja swoje drukowałem na drukarce Canon IP 5300 ma ona 5 osobnych pojemników z tuszem. Zestaw 4 tuszy kosztuje 13.55zł a jeden 3.30 zł (zamienniki). Piąty tusz to czarny pigmentowy używany przy drukowaniu zdjęć w wysokiej jakości lecz kiedy ta dysza mi przyschła i drukuje nieczysto to nie korzystam z niej. Drukarka ma funkcje drukowania na płytach lecz niepotrzebne mi to bo poco. W końcu oryginału z pirata się nie zrobi.

5. W13siek

W13siek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ja też kiedyś się w to bawiłem ale teraz już mi się nie chce drukować. Skąd brać okładki? Ja polecam stronę console-covers.com - Home jest tam ich pełno i nie tylko te oryginalne co są na pudełkach ale też i inne równie fajne a niekiedy fajniejsze. Programu, który ja używałem do drukowania to UnderCoverXP prosty w obsłudze a ma wszystko co potrzeba. Drukarka to Canon IP1800 jakość była jaka była ale nie narzekałem, a papier to zwykły biały jakiś HP. W sumie to wydrukowałem dosyć sporo tego, na początku takie jak kukiz ale później kupiłem normalne DVD pełnowymiarowe 14mm chyba nie jestem pewien. Nie polecam kupować pudełek za tanich bo ja kupiłem takich 10szt. i mi pękają niektóre na rogach, Amaray zielone są bardzo dobre ale drogie, ja najwięcej mam takich po średniej cenie czarnych podobno z polskiej produkcji i nie mam z nimi żadnego problemu.

6. grampp

grampp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Cdcovers.cc / World's Largest CD Covers and DVD Covers Album Art Archive tu tez jest dużo, ja mam ponad 150 pudełek wraz z okładkami.. wszystko leży ladnie na półce lecz to sie na dłuższy czas i ilość gier nie przyda.. kupiłem futerał na 200 cd :p przynajmniej wszystko mam pod reka. Jak ktoś przenosi konsole do kumpli itp to futerał jak znalazł

Jakby co moge porobić foty tych pudełek z okładkami byś miał ogólny obra zjak to wychodzi na zwykłej kartce a4

7. mabik

mabik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    musisz kupić szersze pudełka 12mm zamiast 7mm bo okładki ci nie będą pasować przez wąski grzbiet (7mm) będziesz musiał przerabiać okładki. Osobiście polecam te Xbox Pudełka DVD x 1 14mm Xbox Zielone 50 sztuk (1585301073) - Aukcje internetowe Allegro bo mają praktycznie identyczny kolor jak oryginalne, Amaray nie polecam ponieważ kolor bardzo się różni chociaż mają idealne zatrzaski i jakość wykonania jest wysoka. Świetną stroną z okładkami jest też VGBoxArt - Video Game Box Art / Covers tylko, że tam są same customy, ale na bardzo wysokim poziomie często lepszym niż oryginalna okładka. Natomiast na tym forum Microsoft Xbox 360 - CoverGalaxy.com Forums (darmowa rejestracja) znajdują się oryginalne scany w bardzo dobrej jakości.

Wczytywanie...