1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Okulary GUNNAR

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Rafal86PL, Marzec 21, 2011.

1. Rafal86PL

Rafal86PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Koledzy, będąc ostatnio w VOBISIE dostałem ulotkę. Była w niej informacja nt. premiery w PL okularów firmy GUNNAR. Są to okulary przeznaczone dla osób pracujących przy wyświetlaczach cyfrowych. Posiadają wg wzmianki producenta 12 filtrów i podobno w znaczący sposób przyczyniają się do zmniejszenia obciążenia wzroku podczas pracy przed monitorem/tv. Moim zdaniem warto zainteresować się tematem. Sam wiele godzin spędzam w pracy przed monitorem, w domu przed tv (x360). Bywa, że moje oczy naprawdę są "zmęczone".
    Jeśli miałoby to naprawdę pomóc to myślę, że warto. Jest kilka linii produktów, m.in. GAMERS. Są nawet wersję dedykowane - Cod BO :D Jak będę w MM albo VOBIS to na pewno pójdę obejrzeć dokładniej produkt.

CENA ~400-500pln. (Kupując ze stanów ~300 z przesyłką)

http://www.gunnars.pl/

Gunnar Indoor Eyewear ? Glasses for Gaming and Digital Lifestyles - Gunnars.com

2. Lotnik421 Xbox One

3. bgszef

bgszef Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Cie znam skarbie?
    Przydalyby sie takie okularki. Duzo siedze przed kompem, czy to w domu czy w pracy. Tylko cena dosyc zaporowa, gdyby kosztowaly chociaz polowe mniej pewnie bym sie skusil. Tak musza mi starczyc zwykle "zerowki z antyrefleksem".

4. snake68

snake68 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rypin
    wszystko fajnie, tylko cena odrzuca od zakupu.
    ja od roku używam okularów zrobionych przez mojego kolegę(ma własny zakład optyczny).
    szkła są z filtrem i anty refleksem cena około 100 zł. z oprawkami w stylu tradycyjnych Ray Ban, soczewki zerówki.
    polecam do pracy przed monitorem i do grania.
    ja miałem tak że już po godzinie grania czułem "piasek w oczach", teraz siedzę po kilka godzin i jest OK!

5. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Ja czasami siedzę po 8h bez okularów i jest ok :)

6. snake68

snake68 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rypin
    tylko że...... ja mam 42 lata. hi,hi

7. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia: