1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Olivier Deriviere opowiada o tworzeniu muzyki w Bound by Flame

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Kwiecień 25, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Dwa dni temu informowaliśmy na PPE o tym, że Olivier Derivire będzie jednym z gości Digital Dragons, czyli największej konferencji branżowej w Europie Środkowo-Wschodniej skierowanej do przedstawicieli branży cyfrowej rozrywki. Jak się okazuje znany kompozytor przed pojawieniem się w Krakowie postanowił odpowiedzieć o tworzeniu muzyki do najnowszego dzieła studia Spiders.

Muzyka w grach jest dla Was ważna? Ja nie wyobrażam sobie zapoznawać się z dobrym, klimatycznym tytułem bez odpowiedniego udźwiękowienia. Nawet nie wiem, czy mógłbym pisać o odpowiedniej atmosferze bez dźwięku. Dlatego z przyjemnością zapoznałem z materiałem, na którym autor opowiada o tym elemencie rozgrywki.

Jak widać ten aspekt jest istotny w Bound by Flame i jest to naprawdę dobra nowina. Dobry RPG potrzebuje stosownego soundtracka.

Warto wspomnieć, że Olivier Deriviere jest twórcą ścieżki dźwiękowej między innymi do Assassin's Creed IV: Black Flag Freedom Cry, Remember Me, Alone in the Dark, Of Orcs and Men oraz serii Obscure.

Bound by Flame zadebiutuje na rynku na początku przyszłego miesiąca.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014

Poleć forum