1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ominięcie ap 2.5 pytanie

Temat na forum 'Oprogramowanie' rozpoczęty przez elosiema, Luty 3, 2011.

1. elosiema

elosiema Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mam takie zapytanie: obecnie mam dasha zaczynającego się na cyfre 8,dawno nie aktualizowałem bo myślałem że zrobią jtaga na ten dash itd.Mam ix 1,6 i chcałem pograć w nfs ale coś w tym poradniku http://xboxforum.pl/oprogramowania-f13/jak-zagrac-w-gry-z-ap-2-5-bez-lt-na-lite-onach-73121.html nie jasno pisze.Z tego co wywnioskowałem potrzebuje dasha 9199 ale skąd mam go teraz wziąć?Mógłby ktoś zarzucić odpowiednią wersje? Po drugie musze patchować gierki do wave 3 więc mam się stosować do tego
    Kod:
    Solucja dla tych co chcą odpalić grę z wave 2 bądź 3 z AP 2.5:

1. Zainstaluj Kinect Adventures Update

Kinect Adventures Update

2. Zainstaluj Kinect Animals Update

Kinect Animals Update

3. Zainstaluj update z poniższego linku:

Update

4. Graj w grę spatchowaną do wave który obsługuje Twój flash

Pomijając 1 sposób?Za dobre odpowiedzi sypne podziękowaniem.

2. Lotnik421 Xbox One

3. sebol12

sebol12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Planeta Ziemia
    Wszystko musisz zrobić według powyższego sposobu. W 3 pkt. chodzi o update dasha 2.0.12416.0 wersja BETA. Też mam ix 1.6 i przy NFS pomimo, że spatchowany do wave 3 muszę wkładać activate.iso

4. elosiema

elosiema Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dashboard 2.0.9199 (06.04.2010) ten dash będzie ok?A potem robie wszystko z cytatu? A ta zjebka z wkładaniem activate.iso to tylko u ciebie czy większość tak ma?

5. sebol12

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Planeta Ziemia
    Ten dash powinien być dobry. Na niego wgrywasz aktualizacje z gier na kinecta w tej kolejności jak podane w punktach, potem dasha wersję beta. Co do gier z AP 2.5 patchowanych na wave 3 na ix 1.6 bez activate.iso wyświetla się odtwórz DVD. Zarówno NFS Hot Pursuit jak i AC Brotherhood tego właśnie wymagają.

6. Sebaaaaa310

Sebaaaaa310 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    Ja mam Iextreme 1.6, spatchowałem obraz do wave 3 i nie muszę żadnego active iso wkładać. Widzi normalnie grę tylko jej włączyć nie mogę bo mam najnowszy dasch i Iextreme 1.6.

7. sebol12

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Planeta Ziemia
    Nie rozumiem jak ci może normalnie widzieć grę, skoro nie możesz jej uruchomić. Jeśli nie aktualizowałeś dasha tak jak w tutorialu, to niestety pozostaje ci tylko zmiana firmware na LT+.

Wczytywanie...

Poleć forum