1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ominięcie blokady regionalnej - XBOX 360 SLIM

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez silver_99, Grudzień 13, 2012.

1. silver_99

silver_99 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    witam, w internecie jest pełno tutoriali na temat ominięcia blokady jednak z tego co mi się wydaje wszystkie dotyczą połączenia kablem zarówno PC jak i konsoli. moje pytanie brzmi: czy da się w jakiś darmowy sposób ominąć blokadę przy użyciu WiFi? zarówno laptop jak i konsola odbierają internet przy użyciu WiFi.

PS. czy w laptopie muszę mieć 2 karty sieciowe aby zrobić to według wszędzie opisywanego sposobu, czy mogę na lapku odbierać sygnał przy pomocy wifi a tylko konsolę podpiąć od lapka przy pomocy kabla?

proszę o pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. silver_99

silver_99 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    znalazlem stronke z VPN USA: USA Free VPN | US.NewFreeVPN.COM polaczenie z nia dziala, tylko teraz prosze mi powiedziec w jaki sposob moge to polaczenie udostepnic poprzez wifi tak aby widziala go konsola?

Wczytywanie...

Poleć forum