1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ominięcie blokady regionalnej.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Remek00, Sierpień 2, 2012.

1. Remek00

Remek00 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam,
    Zakupiłem niedawno konto z punktami msp, ale niestety okazało się, że Fifa 12 ma blokadę regionalną. W jaki sposób najłatwiej ją obejść? Czytałem trochę o VPN, trochę kombinowałem, szukałem jakiś opcji, które nie wymagały żadnych kabli, czy kart sieciowych. Może coś przez router?
    Posiadam Liveboxa i Xboxa Slime, także szukam jakiś rozwiązań związanych z wi-fi. Znajdzie się coś takiego?
    Z góry dziękuję za każdą odpowiedź. :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. cooter

cooter Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Prosba

Mam pytanie: mieszkajac w Niemczech, chce sciagnac gre i wyskoczyla mi ta blokada regionalna. Porsze mi odpowiedziec czy jako kraj wybieram tak jak na filmie USA to ja Niemcy?? czy musze wybrac Polske bo tylko tam chyba moge ta gre sciagnac.Z gory dzieki za pomoc !!!

Wczytywanie...

Poleć forum