1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

ominięcie instalowania na HDD

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez jakubie, Luty 17, 2014.

1. jakubie

jakubie Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam dziwny problem, chciałem dodać ze w ogóle się nie znam na konsolach, dostałem xboxa przerobionego z lt+3.0 gry wypalam ze skrótu .dvd jakoś zawsze wychodzi(głupi zawsze ma szczescie)
    mianowicie mam pytanie odnośnie instalacji, nie mam dysku, za dysk robi mi pendrive 16gb, gta V normalnie sie zainstalowało, a need for speed rivals chce hdd nie pendrive, da się zrobić tak, zeby widziało pendrive jako hdd albo zeby jakoś toominąć i zainstalować normalnie na pendrivie, jesli tak to prosiłbym o jakąś instrukcje, nie wiem czy post jest w dobrych działach, z góry dziękuje za odpowiedz i jesli coś jest zle to przepraszam. pozdrawiam kuba.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    NFS Rivals musi być zainstalowany na dysku wewnętrznym i nie da rady tego ominąć.

1 osoba to lubi.
  4. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1111
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jakubie, do nfs rivals oraz bf4 konieczny jest dysk wewnętrzny.
    Da sie to tylko ominąć przy przeróbce RGH.

Wysłane z tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum