1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

ON/OFF - Targi Elektroniki Użytkowej i Gier Video

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Gryzek, Lipiec 14, 2010.

1. Gryzek

Gryzek XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krobia

W Warszawie, w dniach 22-24 października ma odbyć się impreza pt. ON/OFF - Targi Elektroniki Użytkowej i Gier Video. Co to za wydarzenie? Zapraszam do rozwinięcia.

Według organizatorów, ON/OFF ma być okazją do "zobaczenia najnowszych produktów i rozwiązań technologicznych z zakresu szeroko rozumianej elektroniki użytkowej", a także "poznania przedpremierowych produktów, nowoczesnych rozwiązań, najnowszych gier i spotkań z gwiazdami: celebrytami i twórcami gier".

Tematyka targów ma obejmować telewizory, sprzęt audio, telefony komórkowe, kino domowe, laptopy, sprzęt komputerowy, gry wideo oraz "zagadnień związanych z komunikacją bezprzewodową i technologią 3D".

Gry znajdują się już w tytule targów, więc można wnioskować, że będą zajmowały istotne miejsce. Organizatorem imprezy odbywającej się w warszawskim Centrum EXPO XXI są Międzynarodowe Targi Poznańskie, w informacji prasowej można przeczytać, że "wydarzenie jest kolejnym krokiem w rozwoju organizowanego przez sześć lat Poznań Game Arena".

Ceny biletów

Piątek, 22.10.2010:

- wejście wyłącznie dla osób posiadających zaproszenie

Sobota i niedziela, 23-24.10.2010:

- bilet jednorazowy / normalny - 30PLN

- dzieci do lat 5 - wejście bezpłatne

Zakres tematyczny

Producenci, dystrybutorzy, sprzedawcy, wydawnictwa z zakresu:

►telewizory i akcesoria tematyczne

►sprzęt audio do zastosowań domowych

►zestawy kina domowego

►projektory, ekrany, akcesoria

►gry video i komputerowe

►akcesoria do gier video i komputerowych

►sprzęt komputerowy i konsolowy

►napędy formatów filmowych (głównie BluRay, DVD) i ich nośniki

►telefony komórkowe oraz hardware i software związane z telefonami komórkowymi

►operatorzy komórkowi

►produkty związane z komunikacją bezprzewodową (wifi, bluetooth)

►drukarki, urządzenia wielofunkcyjne i akcesoria tematyczne

►aparaty fotograficzne (cyfrowe, lustrzanki tradycyjne) oraz akcesoria tematyczne

►kamery do zastosowań konsumenckich oraz akcesoria tematyczne

►elektroniczne systemy samochodowe z zakresu nawigacji, car-audio

►nośniki danych

►przenośny sprzęt audio

►gadżety elektroniczne

►cyfrowy dom - Integracje systemów multimedialnych w domach

►kable, przewody, etc. do zastosowań związanych z elektroniką konsumencką

►dydaktyka elektroniczna

►czasopisma o nowych technologiach, grach, komputerach, konsolach

Więcej info na oficjalnej stronie: ON/OFF w Warszawie: Nowy projekt Międzynarodowych Targów Poznańskich w Warszawie!

*

W akcji powinniśmy zobaczyć Move i Kinecta oraz mieć możliwość przetestować go na własnej skórze.
    Co do targów PGA. Organizatorzy tych imprez nie wykluczyli, że targów PGA czas dobiegł końca. Na tej stronie: ON/OFF nie jest po prostu przeniesieniem PGA do Warszawy
    możecie przeczytać ciekawy wywiad na temat targów PGA.

2. Lotnik421 Xbox One

3. bubble gum

bubble gum Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jaki wielkopolanin i częsty bywalec na PGA ubolewam nad przeniesieniem tej imprezy do warszawy;/. Niestety te targi juz od 3 edycji schodzą na przysłowiowe psy, przynajmniej jeśli chodzi o sferę otwartych turniejów.

4. eXotic

eXotic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Poznań
    Te targi to raj dla dzieci neo, tak więc zapraszam wszystkie małolaty, zróbcie to co zrobiliście z PGA.

5. Gryzek

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krobia
    eXotic dokładniej, to co zrobiły małolaty z PGA?
    Raj dla młodzieży, to jest owszem jak i dla każdego, bowiem nie tylko młodsi gracze zapełniali stanowiska, lecz i starsi np. 30-latkowie.

6. tylkoja

tylkoja Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W zasadzie wszystko fajnie - niby Warszawa daje większe możliwości (więcej ludzi), ale zniknie na przykład Fantasy Arena ... i z targów rozrywkowych zrobi się kopia CEBIT lub innego EXPO ;)
    Ale zobaczyć można ... pod warunkiem, że mi się uda jakąś darmową wejściówkę zgarnąć.
    Wiem, że na facebook onoff (oficjalnym) co chwila rozdają wejściówki ... pewnie inne portale też niedługo czymś sypną ... na pewno na oclab rozdają (jedną już można zgarnąć) ... ciekawe, czy cdaction, polygamia i inne też coś sypną ;)
    30zł niby piechotą nie chodzi.

7. Gryzek

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krobia
  8. micu11

micu11 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Git że w warszawie . Jeszcze tylko pare dni . Ciekawe czy bedzie mozna pograć w GT5 z ps3

9. szem44

szem44 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    W-wa
    Ja się wybieram. Bardzo lubię takie targi a dawno nie byłem , nie wiem jak one dzisiaj wyglądają. Mam nadzieję że będzie można pobawić się HTC. Interesują mnie też projektory i TV 3D. Także stanowisko Asusa zapowiada się ciekawie. A co do gier to są w tym przypadku na drugim planie. Kto jeszcze idzie ?

10. nekirc

nekirc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Warszawa
    Ja idę. Mam wejściówkę VIP na jutro.

11. Gryzek

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krobia
    Mnie niestety nie będzie na targach. Miałem plany z jutrzejszym dniem, lecz dojazd jest niemożliwy. Nekirc zdasz relacje z pobytu :)

Wczytywanie...

Poleć forum