Online pass Battlefield 3! PYTANIE!

denios

Świeżak
Świeżak
Witam, chciałbym się pierw przywitać:)

Więc tak jeżeli kupie konto z 800msp, zaloguje się na moim xboxie i kupie przepustkę BF 3, to co muszę zrobić aby na moim profilu grać w bf 3 z tym OP po usunięciu konta zakupionego?

Jak już były tematy to sorki!
 

EEService

Użytkownik
Użytkownik
Witam, chciałbym się pierw przywitać:)

Więc tak jeżeli kupie konto z 800msp, zaloguje się na moim xboxie i kupie przepustkę BF 3, to co muszę zrobić aby na moim profilu grać w bf 3 z tym OP po usunięciu konta zakupionego?

Jak już były tematy to sorki!
Jeśli kupujesz konto z punktami to osoba, która ci je sprzedaje powinna cię poinformować jak to zrobić;)
- w momencie zakupu tego dodatku uruchamiasz go jako konto to którym kupiłeś
- następnie wciskasz przycisk z logo xboxa na padzie i musisz się przelogować na swoje konto

nie wydaje mi się, żeby dało się grać na zakupionym dodatku bez wcześniejszego logowania na konto, którym kupiłeś wspomniany dodatek
 

Remix27

Banned
Jak kupisz same 800ms point to na tym lepiej wyjdziesz niz na czyims koncie.
 

WerJar

Banned
Wiesz możesz za 30zł kupić ode mnie konto na stałe z przepustką bf3 23 orzełek i Wiedzmin 2 licencja jest na stałe daję konto więc ;)
 

denios

Świeżak
Świeżak
Dzięki za propozycje ale nie skorzystam :) Chodziło mi o to czy jak kupie konto, zaloguje się na nie, kupie online pass do bf 3 to czy muszę wejść na mój profil i w historii pobrać online pass na mój profil i wtedy jak usunę kupione konto to czy ten OP zostanie na moim koncie :)

Sry ale laikiem jestem :/
 

EEService

Użytkownik
Użytkownik
Jak kupujesz konto z punktami to punkty masz tylko na zakupionym koncie.
Musisz się zalogować na konto z punktami i tym kontem kupić dodatek.
Żeby dodatek działał musisz się zalogować na konto, którym kupiłeś dodatek.
Włączyć grę... jak gra się włączy do momentu online musisz się przelogować na twój właściwy profil.
Inaczej dodatek nie będzie działał...

Dodatek nie będzie działał na innym koncie, musi zostać włączony z profilu tego, którym został zakupiony.
 

denios

Świeżak
Świeżak
Gdy rozmawiałem z panem sprzedającym to powiedział że jak kupie OP do BF3 i usune konto kupione to OP zostanie.
 

denios

Świeżak
Świeżak
Według użytkownika Simo z tematu http://xboxforum.pl/xbox-live-16/online-pass-silver-konto-146925/ wynika że po ściągnięciu OP/DLC a OP podobno to jest jako DLC można usunąć kupione konto i OP zostanie czy to prawda?
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jak kupujesz konto z punktami to punkty masz tylko na zakupionym koncie.
Musisz się zalogować na konto z punktami i tym kontem kupić dodatek.
Żeby dodatek działał musisz się zalogować na konto, którym kupiłeś dodatek.
Włączyć grę... jak gra się włączy do momentu online musisz się przelogować na twój właściwy profil.
Inaczej dodatek nie będzie działał...

Dodatek nie będzie działał na innym koncie, musi zostać włączony z profilu tego, którym został zakupiony.

nie gadaj bzdur jak sie nie znasz, i podobno jestes serwis konsol... DLC i dodatki do gier dzialaja na KAZDYM koncie na kosoli czyli po pobraniu nie musisz sie logowac na zakupione konto z punktami, mozesz je wywalic a na twoim wszystko bedzie dzialac i nic na nowo nie trzeba pobierac i nie wciskac tutaj glupot bo sam tak robilem wiele razy z roznymi grami
 

denios

Świeżak
Świeżak
Dzięki barman! o to mi właśnie chodziło ;) wątpliwości rozwiane ;) Czyli da sie ciupac na OP bf3 na profilu głównym po usunięciu kupionego ;)
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ktoś kiedyś pisał że nie można kupić online passa na koncie bez golda ale tego pewny nie jestem - być może to plotka. Po zakupieniu go na koncie z punktami będziesz go miał na całej konsoli do czasu aż go nie usuniesz. Samo konto na którym go kupiłeś możesz śmiało wywalić.
 

denios

Świeżak
Świeżak
Tobie też dziękuję RoB1N :) z goldem to nie problem dorwe 48h :)
 

Remix27

Banned
Do kupna passa itd nie jest potrzebny gold, a 48h trial lub gold jest na konto jak msp
 

Do góry Bottom