1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Online Pass nie działa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez guciooo, Kwiecień 30, 2014.

1. guciooo

guciooo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema , mam taki problem otóż zaraz po wyjściu Pesa 2104 zakupiłem grę, wpisałem kod online pass i grałem sobie elegancko przez neta. Na jakiś czas odstawiłem konsole bo nie miałem czasu na granie. Dzisiaj podpielem na nowej chacie konsole pod neta i postanowiłem dalej łupać w Pesa. Po odpaleniu konsoli zaktualizowało mi ją , potem po odpaleniu gry pościagało aktualizacje i **** bo wyskakuje okienko żeby wprowadzić online pass. Gdy wprowadzam kod z książeczki to pokazuje że kod już istnieje, o co chodzi? Najgorsze jest to ,że profil jest cały czas ten sam, nawet pobierałem go ponownie ze strony microsoft. Możecie coś poradzić???

2. Lotnik421 Xbox One

3. Seb93

Seb93 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    92
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    Może wywaliłes go z dysku przez przypadek. Wejdź w sklep i spróbuj go z tamtąd pobrać.

4. guciooo

guciooo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dokładnie, online pass musiał być zassany na podłaczony pendrive, teraz mam inny, wszedłem na konto przez neta na stronie microsoftu i pobrałem online pass na konsole i śmiga. Temat zamknięty Pozdro

Wczytywanie...

Poleć forum