1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Online Pass

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Tomino989, Marzec 6, 2013.

1. Tomino989

Tomino989 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam !
    Mam pytanko czy bez xbox live gold działa online pass ? Ponieważ kupiłem sobie UFC 3 i wpisałem online pass ponieważ myślałem że będzie mi działać multiplayer ale mi nie działa a i czy w takim razie do czego kolwiek jest potrzebny pass online ?
    Z góry dziękuje

2. Lotnik421 Xbox One

3. maxankazuya

maxankazuya Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    online pass jest dodawany z każda nową grą jak kupisz używke i chcesz grać na multi to musisz mieć online passa i golda.

1 osoba to lubi.
  4. wasilek6320

wasilek6320 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Online Pass-jest to uprawnienie do gry przez internet przez sprzedawcę gry.......nie masz...nie grasz w daną grę(niektóre gry nie posiadają online pass)
    XBL GOLD-to jest takie uprawnienie(tylko przez MICROSOFT),do gry przez internet....pobieranie demo...korzystanie z YOUTUBE..itd
    BEZ KONTA GOLD NIE POGRASZ W INTERNECIE+NIE MOŻESZ KORZYSTAĆ Z DODATKOWYCH USŁUG
    PS....Online pass,a konto gold różni się tym że te pierwsze to przepustka do gry(1 tej co kupiłeś),a te drugie to daje możliwość gry we wszystkie multi na platformie XBOX 360

1 osoba to lubi.
  5. Tomino989

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A bez online pass nie moge grać multi ?nawet z gold

6. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Odp: Online Pass

Jeśli gra wymaga OnlinePassa to tak, musisz mieć abonament gold i online passa do gry w mp

Wysłane z mojego ST27i za pomocą Tapatalk

1 osoba to lubi.
  7. wasilek6320

wasilek6320 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Przykładowe gry z online pass(przeważnie większe tytuły)fifa,batefield,ufc,farcry.....a bez to cody,residen evil itd.......

1 osoba to lubi.
  8. Tomino989

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Bardzo dziękuje za pomoc ;) W pierwszej chwili pomyślałem że zmarnowałem online pass

Wczytywanie...

Poleć forum