1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Online pass

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Stig11PL, Październik 27, 2011.

1. Stig11PL

Stig11PL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Strzyżów
    Witam.Kupując grę SvR2011 dostałem do niej online pass.Już go wykorzystałem ale ostatnio padochła mi konsola.A moje pytanie brzmi mianowicie : czy ten online pass jest przypisany do konsoli czy do konta?Bo nie wiem czy w przypadku nowej konsoli dalej będę mógł grać na starym koncie online czy też mój pass poszedł do nieba razem z konsolą.Z góry dzięki.Wiem że piszę jak nie z tej ziemi :p

2. Lotnik421 Xbox One

3. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
  4. Abadon

Abadon Użytkownik Użytkownik

Polubienia: