1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Online Pass

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kamilos100, Grudzień 19, 2011.

1. Kamilos100

Kamilos100 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zastanawiałem się nad kupnem BF3, chciałbym wiedzieć czy online pass jest przypisany do jednego konta xbox live czy do całej konsoli. Ciekawi mnie to bo mam jeszcze 2 darmowe miesiące live gold do wykorzystania na 2 konta.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ziomo8

ziomo8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jest przypisany do konsoli, możesz grać na wszystkich kontach.

4. Kamilos100

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Rozumiem że przy przenosinach na nową konsolę, online pass będę miał tylko na odzyskanym koncie głównym?

5. ziomo8

ziomo8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Niekoniecznie, po przeniesieniu licencji na nowa konsole znow bedziesz mogl grac na wszystkich kontach. Online pass to zwykle DLC i niczym sie nie rozni od innych. Jesli kupowales konta z grami na allegro to juz wiesz jak to dziala.

6. patrykUS

patrykUS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kętrzyn
    Jeżeli przenosiny w sensie, że wyjmujesz dysk z jednej konsoli i wkładasz do drugiej to nie ma problemu(ja tak robię) dostęp maja wszystkie konta. A online passa możesz pobrać tylko z tego konta, na które ta przepustka została kupiona :)

7. Kamilos100

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Skoro to DLC to wiem na jakiej zasadzie to działa. Tak jeszcze zapytam, co lepiej wybrać BF 3 czy Forzę 4. W żadnego FPS na konsoli nie miałem okazji grać (tylko dema halo reach i bad company 1, LFD 2). W BF 3 zachęca mnie multi a w Forzie możliwość dłuższej gry w singlu w porównaniu z BF i dzielony ekran na 2 pady.

8. Prz3mo

Prz3mo Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko
    Skoro nie grałeś w porządnego FPS'a to czas to zmienić. Bierz BF3. Jeżeli nie jesteś fanem wyścigów to więcej frajdy na pewno zagwarantuje Ci BF3

9. Kamilos100

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zaryzykowałem i zamówiłem, aż nie mogę się doczekać do świąt na gierkę.

Wczytywanie...

Poleć forum