1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Online pass

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez demonix, Luty 10, 2012.

1. demonix

demonix Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Mam takie pytanie.

Kupiłem nową grę Mortal Kombat i mam tam przepustkę Online Pass (nie zużyłem jej) a wiem że grał przez sieć nie będę w tą grę i chciałbym odsprzedać tą przepustkę.Czy ktoś inny będzie mógł jej uzyć czy przepustka jest tylko pod moją wersję Mortala? Wie ktoś jak to wygląda?

2. Lotnik421 Xbox One

3. ulan

ulan Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ZBI
    Jeżeli jej nie użyłeś to możesz ją odsprzedać. Online Pass przypisywany jest do konta a nie do gry.

4. demonix

demonix Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok.Dzięki za odpowiedz :)
    A takie jeszcze jedno małe pytanko.Bo odpaliłem Mortala teraz i mogę grać online a nie używałem przecież przepustki.Posiadam jeszcze konto Gold (3 miesiące za darmo po zakupie konsoli).W takim razie mam rozumieć że przepustka działa tylko na konta Silver?

5. ulan

ulan Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ZBI
    Hmmm z tego co ja się orientuję to Online Pass jest potrzebny do grania po sieci i dodatkowo jest wymagany Gold i bez golda nie pograsz chyba że się mylę co do Online Pass, Silver i Golda. Poczekaj aż ktoś kto jest w 100% pewny udzieli Ci odpowiedzi.

6. demonix

demonix Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak ktoś wie to proszę o odp :)

7. psilon

psilon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Z tego co wiem gry z online pass`ami mają także ''Trial 48h'' żeby sobie stestować rozgrywkę i Ty pewnie aktywowałeś te darmowe 48h

8. demonix

demonix Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hmm.Grę posiadam od około 2 miesięcy a do multiplayera wszedłem dopiero dzisiaj :)W takim razie jeżeli się aktywuje wchodząc na niego to pewnie go aktywowałem.Zobaczę za 2 dni :)

Wczytywanie...

Poleć forum